Separ už dávno nie je iba rapper. Je to silná marketingová značka, ktorá postupne buduje svoj biznis, či už v oblasti módy alebo gastronómie. Aktuálne tento člen skupiny DMS dáva do predaja dva nové produkty na jedenie. Volajú sa „Beef“ a „Zmotka“. O čo konkrétne sa jedná? 

Separ pokračuje v gastro biznise

Po úspechoch s proteínovými tyčinkami „Extrem“ či obloženými rožkami „Pečiuko“ ide Separ s kožou na trh aj do tretice. Oddnes si môžu zákazníci na čerpacích staniciach OMW kúpiť dva nové produkty, ktoré im skrátia cestu z bodu A do bodu B. Konkrétne sa jedná o „Beef a „Zmotku“. Ale, čo to vlastne je?

Slaná novinka – „Beef“. Tento produkt sa skladá zo slanej hovädzej šunky, ktorá obsahuje 80 percent mäsa, nátierkového syra, bielej reďkovky, vareného vajíčka a chrenovej omáčky, ktorá všetkému dáva novú úroveň. Spomínané ingrediencie sú samozrejme dané dokopy v bielej kaiserke. Tá je istotou, alebo ak chce klasikou. Nič sa ňou nedá pokaziť a chutí výborne.

Separ z Wishu baví TikTok. Videli ste už jeho tvorbu? (VIDEO)

Sladká novinka „Zmotka“. V tomto prípade sa jedná sa o piškóty s cukrovou posýpkou, kúskami mandaríniek a nechýbajú kvalitná smotana a granko. Toto v nás už len popri písaní vytvára chuť ísť si to v týchto horúčavach kúpiť. Niečo nám hovorí, že „Zmotky“ pôjdu na dračku.

Sladké a slané, a zároveň šikovné, pretože týmto spôsobom si prídu na svoje naozaj všetci.

Viac rapového odkazu na tomto odkaze.

Photo credits: Separ IG

1 komentár

  1. No, Zmotku som mala dneska na OMW v Rači a nemyslím si, že pôjdu na dračku. Konečne som sa potešila, že niečo iné ako tiramisu a iné prevzaté ovadiny a namiesto osviežujúcej kyslej smotany som dostala mdlú a nevýraznú chuť smotany, trošičku mandaríniek, rozmočenú piškótu ani neviem v čom a granko. To granko bolo najlepšie. Pani na pumpe sa dušovala, že to je kyslá smotana, no asi to ešte nejedla. Stačilo raz, už si to nedám….

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu