Vo svete sa pomerne často stretávame s tým, že osobnosti kultúry či športu majú svojich imitátorov. U nás sa niečím podobným môže pochváliť Separ. Pozrite si jeho fanúšika, ktorý tvorí na platforme TikToku. A sám seba nazýva skutočne trefným menom.

Separ z Wishu

Viete, ako sa hovorí, že keď si niečo objednáte a miesto toho vám príde produkt, ktorý sa neraz ani nepodobá na pôvodný tovar? Respektíve, keď si zoženiete napodobeninu nejakej veci z Wishu a je až smiešne, čo vám príde? Tak v istom ohľade môžeme konštatovať, že takto je to s tvorcom, ktorý si na TikToku hovorí Separ z Wishu.

Jeho profil nájdete tu.

@separ_z_wishu

Replying to @simon11678 #separ #separzwishu #funny

♬ original sound – 09.18h0

Je fanúšikom originálneho člena skupiny DMS, pričom podstata jeho tvorby spočíva v tom, že sa snaží na Separa podobať vizuálne, rapuje do jeho skladieb a odpovedá fanúšikom na hejty. Zaujímavý biznis plán, no nie? Treba konštatovať, že má viac ako 1500 sledovateľov a viac ako 29 tisíc likes.

@separ_z_wishu

Reply to @dejvid398 Strašidelný dom 💯 #separzwishu #fobiakid #funny #forfunonlyguys

♬ Strašidelný Dom – Fobia Kid

Ako má napísané v popise profilu: „Len vlastný rozum a jediná cesta, všetko tak silné jak základy mesta.“ Nebudeme si klamať, veľa reakcií na jeho videá je negatívnych, ale vďaka tiktokovému algorytmu sa istotne už aj vám stalo, že ste videli aspoň jedno jeho video. Ktovie, či má takýto spôsob tvorby nádej na úspech. Netreba ale zabúdať na to, že dôležité je najmä to, že to tvorcu baví.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Koláž Rap G, Separ IG, TikTok, @lukaskimlicka

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu