Jedni ho nenávidia, druhí milujú. Síce veľký počet slovenských raperov fanúšikov našej scény rozdeľuje, len málokto to dokázal spraviť tak, ako Frayer Flexking. Ten si za veľmi krátky čas od prepustenia z väznice stihol vybudovať veľkú fanúšikovskú základňu, stihol si strihnúť spolupráce s (takmer) každým dôležitým raperom a vydal jeho (v tom čase) nový projekt Stokar.

Práve za tento projekt taktiež získal ocenenie, a to zlatú platňu. Prišli pozvánky na veľké rozhovory, ocitol sa vo veľkolepom projekte Fight Night Challenge, kde sa mu ako jedinému podarilo uštedriť TKO. Všetci vieme, že hovorím o súboji, kde sa proti nemu postavil Čis T. Ako povedal sám Frayer Flexking, žije si svoj americký sen. 

Nebolo žiadnym tajomstvom, že Flexking nezaspáva na vavrínoch a nahrá takmer stále. Preto nás nemohlo prekvapiť ani to, že oznámil dátum vydania jeho projektu. Prichádza k tomu len pár mesiacov po tom, ako s jeho Blas gangom vydali ich spoločný album Blasinec. Frayer Flexking nový projekt vydá už 26.5., čiže o necelé dva mesiace.

Viac informácií o tomto projekte doposiaľ nemáme, no Flexking o novom albume možno prezradí v Dark Battli, ktorý zastrešuje Demänovka a ich Dark Urban Taste. On a Radikal Chef nahrajú svoje slohy, pri čom budú fanúšikovia rozhodovať o tom, kto naložil lepšie. O tomto projekte sa pravdepodobne dozvieme viac už v priebehu niekoľkých hodín.

Ak sa na Flexkingov nový projekt tešíš, môžeš si skrátiť čakanie napríklad rozhovorom, ktorý absolvoval v Sajfovej Level Lama. Viac sa dočítaš tu.

Credits: Frayer Flexking IG

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu