Frayer Flexking patrí medzi najviac rozporuplné postavy slovenskej rap game. Niektorých baví, iní ho nemôžu ani vidieť. Púta však pozornosť a aj keď sa to niekomu možno nezdá, získava si rešpekt. Pojednáva o tom aj fakt, že dostal priestor v talkshow u Sajfu.

Vedeli ste napríklad, že Frayer Flexking má 30 rokov? Ak vás to prekvapilo, nevadí, jemne prekvapený bol aj Sajfa. Poďte sa pozrieť, ako sa títo dvaja v približne polhodinovom dialógu schuti zabavili. A taktiež padlo niekoľko zaujímavých informácií.

To, čo ste možno nevedeli. Čo Frayer Flexking prezradil?

Čo mu hovorila babka v mladosti a utkvelo mu v hlave? Vie byť Flexking seriózny, keď si to zaumieni? Ako to už býva zvykom, opäť opakujeme, že nebudeme písať o celom obsahu tohto dielu LVL LAMA, aby sme neukrátili tvorcov.

Môžeme ale konštatovať, že Frayer hovoril veľmi zaujímavým spôsobom, pričom do humorného prejavu pridal viacero serióznych vyjadrení. A veľa vecí z toho ste možno ani nevedeli. Hovoril o tom, ako cvičil vo väzení a čo to obnášalo.

Taktiež sa dozviete o spomienkach na mladosť a to, ako ako ho bodli a kde k tomu došlo. Dodnes má to na „spomienky“ v podobne jaziev.

Čítaj taktiež: Boy Wonder posiela teaser nového projektu

Photo credits: Sajfa, Frayer Flexking, LVL LAMA, IG

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu