Český rapper Michajlov patrí medzi najreálnejších rapperov, ktorých máme v našich končinách. Nejdeme hovoriť, že niektorí interpreti si vymýšľajú zážitky zo svojich textov. O tom možno niekedy inokedy. U Michajlova ale môžete mať istotu, že to, čo rapuje, aj skutočne prežil. 

Michajlov v úprimnej spovedi

Niekto môže namietať, že prakticky každý song Michajlova je úprimná spoveď. Faktom je, že tento interpret vie, ako veci správnym spôsobom podať. Je osobný, je priamy a dostáva sa ľuďom pod kožu. Inak to nie je ani v jeho aktuálnom songu „Dej bacha“, v ktorom napríklad o tom, že v kľúčových momentoch človek aj tak ostane sám a musí sa vyrovnať s tým, čo mu pripravil život.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Michajlov (@michajlov.rap)

Michajlov vie, o čom hovorí. Prešiel si väzením, čo rozhodne nebolo jednoduché. Ostal sám sebou, ostal reálny a dnes je späť v rap game, pričom môžeme konštatovať, že patrí ku kvalitným interpretom spoza rieky Moravy. Niečo nám hovorí, že v najbližších mesiacoch ho budeme počuť ešte častejšie. Nebudeme si klamať, boli by sme za to radi.

Videoklip na YouTube si viete pozrieť na tomto odkaze.

Skladba „Dej bacha“ sa nachádza na albume La Haine, pričom vychádza pod labelom 1312 Records. Patrí sa dodať, že produkčne sa o tento track postaral Business500 a video zaobstaral Ondra Silný.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/Michajlov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu