Yzomandias, Smack a Nik Tendo: Banger Amnezia už aj na YouTube

0

Yzomandias patrí dlhodobo medzi najaktívnejších rapperov nielen v Českej republike, ale aj na Slovensku. Čo sa rapovej scény v týchto dvoch krajinách týka, Yzo patrí medzi najlepších a potvrdil to aj v minulom kalendárnom roku, keď najprv vydal EP Melanž a potom ešte aj Album Prozyum. Najnovšie sa na YouTube objavil track Amnezia, kde hosťujú aj Nik Tendo a Smack.

Milion+ postupne pridáva skladby svojich rapperov, pričom to, že sa na YouTube dostane Amnezia, sa skloňovalo už dlhšie. Čo sa totiž týka albumu Prozyum, tak práve tento track z neho patrí medzi najlepšie. Neobjavuje sa tam iba Yzomandias samotný, dopĺňa ho jeho labelový kolega a častý hudobný parťák Nik Tendo (ten je tiež nesmierne produktívny počas uplynulých rokov) a jediný a jedinečný Smack. Spojenie týchto troch rapperov doplnené beatom od Deckyho vytvára niečo, čo skrátka chceš počuť aj ty.

Ak si Yzomandiasov album Prozyum počúval hneď po tom, čo vyšiel, pravdepodobne pre teba nepôjde o nijakú novinku. Treba ale uznať, že vizuál k tomuto tracku je tradične originálny, pričom veľmi dobre vieme, že M+ si na to, čo publikuje, dáva poriadne záležať. Koniec koncov, tak by to aj malo byť. Amnezia je po všetkých strankách zaujímavou skladbou, ktorá stojí za vypočutie.

A my sa môžeme zamýšľať nad tým, čo si chalani z Milion+ pre nás pripravia v tomto kalendárnom roku. Nezaháľajú hneď v jeho úvode, veď napríklad slovenský rapper Karlo, ktorý taktiež spadá pod M+, už stihol vydať nové EP, ktoré sa volá Sabotage.

Foto: Amnezia vizuál, Yzomandias, Smack, Nik Tendo, YouTube.com

Komentovať

Please enter your comment!
Please enter your name here