Yael dáva neustále najavo, že vecí robí inak, ako väčšina jeho hudobných kolegov. Aktuálne tento nadaný interpret upútal tým, že k novému singlu si natáčal videoklip sám. Ako sa mu darilo?

Yael sa výziev nebojí

Samozrejme, jednou vecou je napísať song, druhou ho naspievať a diametrálne odlišnou vytvoriť videoklip či vytvoriť k skladbe hudbu. Preto môžeme konštatovať, že pre Yaela to bola v tomto prípade poriadna výzva.

Ako už dokázal v minulosti, tých sa on nebojí. Naposledy to dokázal aj v boxerskom zápase na podujatí Fight Night Challenge 2, kde sa pri svojom debute v ringu uviedol víťazstvom nad Janym Landlom.

Tu je nová Yaelova skladba s názvom „Neverím“, ktorá uzrela svetlo sveta v týchto dňoch. Popularitu postupne získava na YouTube aj na Tik Toku, kde je Yael veľmi aktívny.

Song je to rozhodne zaujímavý, Yael neustále dokazuje, že má čo ponúknuť. Taktiež, vie, ako zaujať a za to si zaslúži pochvalu. V tomto prípade sme sa sústredili na spomínaný videoklip, ktorý si vytváral sám. Môžeme konštatovať, že sa mu to celkom podarilo, alebo máte iný pocit?

Každopádne, čo i len to vyskúšať musí byť pre hudobného tvorcu zaujímavou skúsenosťou, ktorú môže využiť aj v budúcnosti. Ak by ste chceli Yaela vidieť naživo, môžete tak urobiť už čoskoro v Bardejove, v Záhorskej Bystrici alebo v Nových Zámkoch.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Yael, IG

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu