Wongrey, interpret venujúci sa R/n/B a rapu, bude vydávať tretiu a zároveň poslednú časť jeho hudobnej trilógie. Tento projekt nesie názov High School Drama, pričom doteraz obsahuje EP s rovnakým názvom, no aj Mean Girls. Trojku uzatvára pripravovaný projekt Happily ever after. Toto EP teasuje novou skladbou, ktorá nesie názov Bohaté Biele Dievča. Chceme ťa len upozorniť, že by si za týmto názvom nemal hľadať akékoľvek rasistické narážky.

Skladba Bohaté Biele Dievča je teraz na YouTube a aj na ostatných streamovacích službách. Pilotnú skladbu sprevádza aj jednoduchý vizuál z dielne Milana Guzeja. Ten sa okrem lyric videa postaral aj o grafické spracovanie coveru. V skladbe Wongrey použil pomerne známy beat Regret, o ktorý sa postaral Pacific.

„Tento album je moja rozlúčka s krásnymi stredoškolskými a postredoškolskými toxic vzťahmi. Pustite si trilógiu podľa postupnosti a vnímajte to ako príbeh a soundtrack k young životu,“ napísal nám interpret z Humenného jeho odkaz pre čitateľov.

„Viem, že tvoj chalan je tak trocha boring a ty vieš, že na to ísť domov, na to je moc hodín“

EP Happily ever after vydá Wongrey už o polnoci z 5. na 6. máj. Skladbu Bohaté biele dievča si prehráš vyššie.

Pre viac informácií o mladých interpretoch, ktorým sa nedostáva toľko pozornosti, ako by sa malo, nezabudni hodiť follow na EškeRap. Tiež nám nezabudni posielať linky na tvorbu ďalších interpretov, o ktorých by sme mali informovať. Viac článkov nájdeš tu. 

Titulná fotka: Wongrey/profil na Instagrame

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu