Strapo je svojský raper – a úprimne povedané, zaplať pán Boh za to. Strapo je svojím spôsobom unikát, pričom nás jeho tvorba veľmi baví. A nielen tvorba, ale aj spôsob, akým pristupuje ku komunikácii s verejnosťou. Aktuálne získava novú energiu pred vytvorením nového albumu, ale nezabúda na svojich verných priaznivcov. Najnovšie im ponúka možnosť zapojiť sa hneď do dvoch súťaží, pričom stále platí, že aj vy, ktorí čítate tento článok, môžete byť autormi hudby na jeho album, ktorý možno vyjde už tento rok.

View this post on Instagram

Ꮆ卄ㄖ丂ㄒ ㄖ千 ㄒ丂ㄩ丂卄丨爪卂 ? Chceš vyhrať túto najnovšiu šmakocinku na ???????????? Je to absolútny top a baví ma, že, sa tam dajú skladať aj Haiky a né len sekať hlavy ? Tak ma napadlo, že by mohlo byť fajn keby ste to skusili v komentároch aj vy ? ???????? ??????: : 1. Do komentára napíš svoju Haiku a označ niekoho komu je venovaná 2. Sleduj @playstation_sk a @playstation_cz V priebehu víkendu vyberiem výhercu. A aby si to nemusel hľadať tak ????? je žáner japonskej poézie pozostávajúci tradične zo 17 slabík (presnejšie mór) usporiadaných do troch veršov obsahujúcich 5 + 7 + 5 mór. (ani sa to nerýmuje ale možeš to skusit ?) Jano starý bol (5) mocný pupek on nabral (7) Ale bol spokojný (5)

A post shared by STRAPO OFFICIAL (@strapo_official) on

Poďme rovno na to. Prvá súťaž bola publikovaná pred pár dňami a výherca bude vyhlásený cez víkend. Strapo sa snaží, aby ľudia boli pri zapájaní sa do súťaže kreatívni, a takpovediac nikomu nedá nič zadarmo. Je to dobrá forma zápolenia, určite lepšia ako keby mali iba označiť ľudí, prípadne iba začať sledovať iné stránky. Táto súťaž je predovšetkým pre milovníkov herného priemyslu.

View this post on Instagram

????? ?? ??????? – V kinách práve beží nový film SCOOB, ktorý by mal vidieť každý fanúšik kultového seriálu Scooby Doo. Ja som na tom vyrastal a okrem mňa aj veľa mojich rovesníkov či dokonca starších pamätníkov keďže ide o nesmrteľnú klasiku, ktorá mala v našich končinách aj veľmi legendárny dabing. O kompletný dabing a réžiu tejto verzie som sa postaral ja a som veľmi vďačný, že som mal tu česť dať dokopy hlasy z pôvodného dabingu, ktoré som nakombinoval aj s inými dabingovými legendami z našej scény. Ale ak Scoobyho a jeho partiu nepoznáš tak to nevadí keďže tento film je o ich začiatkoch a o tom ako sa všetci dali dokopy. Spolu s CONTINENTAL FILM sme pripravili pre Vás aj súťaž kde môžeš vyhrať túto postavičku a kopu ďalších cien. Ako na to? Je to easy… Stačí len: 1. sledovať profil @continental_film_sk 2. do komentu napíš kto zo scoobyho partie je tvoj oblubenec V priebehu budúceho týždňa vylosujem víťazov ? Držím palce ? #sutaz #vyhraj #scoob #scoobydoo #klasika #continentalfilm #vkinach #novinka #dabing #reziseris

A post shared by STRAPO OFFICIAL (@strapo_official) on

A potom je tu ešte jedna súťaž, táto súvisí s vychádzajúcou filmovou novinkou menom SCOOB. V tomto prípade je zapojenie do súťaže o niečo jednoduchšie, pričom ako tak sledujeme, záujem na jednej či druhej súťaži, je naozaj veľký a ľudia sú vďační, že sa ich niekto týmto spôsobom rozhodol obdarovať. Vzhľadom na to, v akých kruhoch sa Strapo mimo rap pohybuje, neprekvapí, že súťaže súvisia s filmami a videohrami.

View this post on Instagram

????? ?? ????? ? Chceš mať svoju hudbu na mojom albume? Je mi jedno či si nový alebo ostrieľaný producent ale ak máš záujem o spoluprácu a myslíš, že máš pre mňa ideálny beat tak mi ho pošli na ?????@??????.?? ? tento mail mi bude slúžiť len na výber hudby a na komunikáciu s producentmi. ??? ?????!☝️ Hudbu mi neposielaj cez žiadne úschovne ani wetransfery, ktoré za pár dní vypršia. Posielaj ich iba ako prílohu aby tam ostali už na furt a ja som sa k nim mohol kedykoľvek dostať. Radšej mi pošli 7 mailov než jeden pack, ktorý je za týždeň nedostupný ? Niečo už vybraté mám ale stále tam je miesto…a keď ma to trafí ale nebude sa to hodiť na projekt tak stále môžme urobiť nejaký sólo singel alebo ti dohodím miesto v soundtracku k filmu ? #novyalbum #beaty #hudba #tvojasanca #poslihudbu #music #jebnutyjano #budetostipat

A post shared by STRAPO OFFICIAL (@strapo_official) on

A na záver dávame do pozornosti post, o ktorom sme písali už naposledy. Je to šanca pre každého jedného z vás, ale predovšetkým pre tých, ktorí sa venujú tvorbe beatov a hudieb. Aj vy totiž môžete byť súčasťou nového Strapovho albumu, stačí mu poslať ochutnávku toho, čo vytvárate. Samozrejme, konkurencia zrejme bude veľká, ale ak si veríte, tak prečo nie. Možno na Strapovom novom CD budeme počúvať beaty od jedného z našich čitateľov.

Tak či onak, aj keď by to mohlo vyzerať, že Strapo sa určitým spôsobom odmlčal, opak je pravdou. Je uňho zvykom, že o sebe nedáva prehnane veľa vedieť a svoju prácu prezentuje až keď je hotová. Nech nie sú zbytočné dohady. Z toho, čo vieme, tak jeho nový album je buď už v procese alebo celý proces prinajmenšom začína.

Vzhľadom na to, čo sa deje v slovenskej spoločnosti, respektíve ako sa prelievajú vzťahy v slovenskom rape, nový Strapov album bude štípať.

Foto: Strapo, profil na Instagrame

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu