V žene treba rozpaľovať oheň. Rapuje Majself

0

Fanúšikovia hip-hopu už určite poznajú najnovší album obľúbeného rapera Majselfa. Album s názvom Rómeo a Júlia sa vo veľkom odlišuje od jeho predchádzajúcej tvorby. Všetky songy na ňom  sú venované Majslefovej krásnej manželke Júlií Švehlovej, ktorej takýmto spôsobom vyznáva lásku a ďakuje za všetky prežité okamihy.  Momentálne je číslom jedna song s názvom Oheň, ktorého videoklip bol nedávno zverejnený na internete.

V songu Oheň Majself  vyznáva obdiv k svojej milovanej. Opisuje ju ako dokonalú ženu, ktorá má štýl, dokonalý výzor a super krivky. Zároveň však dodáva, že okrem toho ako parádne vyzerá nie je hlúpa, nepotrebuje počúvať zbytočné reči a nedá sa zatvoriť do klietky. Sám ju v songu nazýva ohňom, ktorý voda nespáli a zároveň ten oheň aj potrebuje aby vzťah a láska mohla ďalej rásť a rozvíjať sa.

View this post on Instagram

Dobre ráno ??‍♂️Od včera je vonku nový videoklip “OHEŇ” ktorý si už teraz môžeš pozrieť na YT ( link v Bio a stories ) ? Keďže sa mi ho podarilo vydať v momentoch keď padol cely net, nemohol som to zdieľať ani ja ani vy, takze vás chcem poprosiť o dvojnásobnú podporu zdieľanie a označovanie v príbehoch, ak vás vec bude baviť ?♥️ Ďakujem všetkým, vďaka ktorým to vzniklo od hudby @baretista a videoklipu @dusankrajcovic až cez driftujucu @ladyhoonigan baby z @oldschoolbrothers.girls parádnemu @elephantdiner a @zajazdisicom @martinjakubek @richterrichard69 @novocky74 @_robert.bacil_official_ @1sa.bel @simkova_m @chris_richter_101 @marcus_hairstylist @filipko.r @euroveacity @strellka_pr @premium_limo_bratislava a v neposlednej rade mojej @juliasvehlovamakeupart ?♥️?Song nájdeš na všetkých digitaloch a album kúpiš stále na @rukahore ? #romeoajulia #ohen #majself ?? @doublered ⚡️ @tigerenergydrinkczsk

A post shared by Majself (@majself_neptun) on

Aj sám raper sa o songu vyjadril podobne : „Môžeš byť dobrý, milý, verný a neviem aký, ale pokiaľ v žene aspoň občas nevieš zapáliť oheň, tak sa môže stať, že vás časom utopí stereotyp. Nemyslím tým to, že jej musíš kupovať dary, brať ju nonstop na dovolenky a neviem čo ešte. Myslím tým to, že ju občas vyvedieš zo stereotypu a spravíš niečo čo nečaká.“ 

O produkciu videoklipu sa postaral Baret a vo videoklipe sa prelínajú zábery na rýchle autá, pekné ženy a Majselfovu manželku Júliu. Dobre sa na naň pozerá, pretože je dynamický a rýchly a rovnako kvalitný ako ostatné vecičky, ktoré sprevádzajú tvorbu Majselfa.

Slovenskí raperi sa čoraz častejšie neboja vyznávať lásku svojím polovičkám cez hudbu, ktorej sa venujú.  Snáď celé Slovensko dnes spomína Rytmusov nový song, ktorý je venovaný jeho synovi. Majself zas ospevuje svoju ženu. Svojim fanúšikom tak ukazujú svoj iný, ľudskejší rozmer, pozývajú ich do svojho súkromia, zoznamujú ich so svojimi láskami a pod. A hoci to má veľké plus, má to aj svoje negatíva. Reakcie fanúšikov sú totiž nie vždy príjemné a týkajú sa vecí, do ktorých by ich nemuselo byť nič. V jednom zo svojich postov na instagrame Majself obraňuje svoju ženu pre plastické operácie, ktorým sa Júlia podrobila. Ak by sa neobjavovala vo videoklipe či na verejnosti, zrejme by sa jej takého verejného osočovania nedostalo.

View this post on Instagram

Že vás to niektorých baví urážať dokola jak zaseknutý degesi ? Už som to počul a čítal milionákrat, ma spravene ústa a ma spravene prsia…kkt NO A ČO ? Už tie komentáre nejsu ani vtipne ani fresh ja skôr krútim hlavou jak Vám furt jebe. Šak dojdite už s niečom novým toto je furt to iste dokola…To jak hodnotíte výzor je vás odraz, odraz Vašeho vnútra, nie nášho… Nesúdim ľudí podľa vonkajška, a ideál krásy je veľmi subjektívna záležitosť, ale podľa profilových fotiek niektorých z vás v kombinacii s tým čo píšete, vás mal tatko radšej pustit na dlážku alebo do servítky. Diky všetkým ľuďom čo sú s nami a pre tých ostatných nikdy nás neznechutite a a ani nezastavíte ?♥️#internetovyprincovia #internetoveprincezny #romeoajulia

A post shared by Majself (@majself_neptun) on

Stále však platí, že takéto skladby sú pre fanúšikov omnoho obľúbenejšie ako ostatné a rozhodne viac dokážu oceniť emócie. Ktorá žena by neocenila, ak by jej chlap venoval song, či dokonca celý album? Snáď každá po tom trošku túži a možno aj trošku závidí Majselfovej Júlií, ktorej sa takéhoto vyznania dostalo.

 

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu