„K snídani panáky, nepiju kávu,“ píše mladý český raper Codein. Tento prístup je nám dosť blízky, pretože EškeRap je debili. Codein po niekoľkých singloch a EPčku Hell In Heaven vydal aj jeho plnohodnotný album TERAPIE MAMI. 
„Rap dělám necelý 2 roky a začal jsem ho dělat, protože všichni kolem mě svoje názory a pocity psali na Twitter. Já si říkal: tak proč svy názory a pocity rovnou nehodit do tracku?“ napísal nám Codein pri tom, ako nám opisoval jeho doterajšiu kariéru a album Terapie Mami.

„Nejsem stejnej jako oni, sériový kusy.“

Na drillovom projekte nájdeš dokopy 12 skladieb v celkovej minutáži takmer 30 minút nájdeš aj slohy od MssSixty, Lil Skap a V3NNY. „Myslím si, že v albu by se mohl najít každý, ať už v tématech, textu, nebo ve stylu hudby. Název TERAPIE MAMI je proto, že je pro mě rap taková terapie a očista,“ vysvetľuje nám Codein ďalej.

Codein momentálne pôsobí pod labelom EvilHeartClub, kde nájdeš celú jeho tvorbu z posledných rokov, a to vrátane videoklipov. Na jeho Spotify profil sa dostaneš po kliknutí na tento odkaz. Album TERAPIE MAMI vyšiel len pred niekoľkými týždňami, a to konkrétne 10.3., môžeš si ho vypočuť vyššie.

Pre viac článkov o raperoch, ktorým akosi chýba pozornosť, nezabudni klikať na platformu EškeRap, kde ťa pravidelne informujeme o všetko dôležitom.

Credits: Codein IG

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu