Baron je raper z Ostravy, ktorý momentálne žije v Prahe. Jeho poslucháči si na prvé vypočutie zapamätajú jeho nezameniteľný hlas a je dosť možné, že dievčatám potečú aj slinky. Ale to už necháme na ne!

Podľa jeho vlastných slov si prišiel vziať to, čo mu právom patrí. Do pľacu chce podsúvať predovšetkým kvalitu, ktorá je pre neho základným pilierom jeho tvorby. Baron tvrdí, že u dnešných chlapov zvykne chýbať pravdivosť ich slov, s čím razantne nesúhlasí a hodlá byť ukážkou toho, že slovo chlapa má stále svoju hodnotu. 

Nepatrí do gangu, ide iba sám za seba

Aj také sú slová v jeho najnovšom videoklipe na track „Habibi“. Ide o skladbu z Baronovho najnovšieho projektu, ktorým je EP-čko #yourwifeinmydms. Projekt vyšiel von dňa 31.3.2022 a obsahuje 7 trackov, ktoré si vieš vypočuť napríklad na Spotify. K EP-čku vyšiel ako prvý track „Volvo“, s ktorým sa Baronovi úspešne darí búrať pražské kluby. V trackliste je však na prvom mieste práve skladba „Habibi“, ktorú si môžeš rovno pustiť aj spolu s novým klipom:

Kto je to Baron?

Hudbe sa venuje od malička a konkrétne s rapom začal v roku 2018. Od tej doby na sebe maká v štúdiu, z čoho vzišiel aj spomínaný projekt #yourwifeinmydms. V hudbe sa podľa vlastných slov cíti slobodne a chce ľuďom odovzdávať hlavne to, že ich život by si mali žiť sami podľa seba.

Barona môžeš sledovať na Instagrame na TOMTO ODKAZE.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu