O Strapovi sme v poslednom období veľa nepočuli, teda, čo sa hudobnej tvorby týka. Ak ale tohto interpreta sledujete na sociálnych sieťach, tak vidíte, že nezaháľa. Práve naopak. Strapo patrí medzi veľmi aktívnych ľudí, ktorí sa snažia posúvať dopredu a tvoriť kvalitu.

View this post on Instagram

???? ???? (?) ? #kazdyposvojom #2ove

A post shared by STRAPO OFFICIAL (@strapo_official) on

Strapo niekoľko týždňov dozadu informoval, že zháňa beatmakerov, ktorým chce dať priestor na svojom novom albume. Je teda reálne, že pomaly, ale isto pripravuje nové CD, pričom je ale pravdepodobnejšie, že jeho nový album uzrie svetlo sveta až v úvode nového kalendárneho roka. Ktovie, možno sa mýlime, ale dátumy a logické súvislosti jednoducho nepustia. Strapo už dávnejšie avizoval, že to, čo si pre rap game pripraví, bude poriadne štípať. Nič iné ani neočakávame.

A čo teda tento populárny rapper momentálne robí? Aktuálne pracuje na filme 2óve, ktorý je pokračovaním filmu Lóve. Strapo sa v tvorbe filmov a dabingov angažuje pomerne hlboko, pričom jeho rukopis by ste mohli nájsť na mnohých kinematografických produktoch.

Veľa času mu teda zaberá práve táto časť jeho profesionálnej kariéry, čo je ale logické. Ako Strapa poznáme, nikdy sa nepodpíše pod niečo, do čoho nedá prinajmenšom 100 percent. A tak je to aj v tomto prípade.

View this post on Instagram

KLÍMA ŤA POTREBUJE – PODPOR PETÍCIU ? Dnes je Globálny klimatický štrajk. A ja sa k nemu pripájam… Zvyšok je na Vás ??‍♂️ ???.????????????????.?? #klimatapotrebuje Klimatická kríza dnes už nie je len imaginárnym pojmom, o ktorom hovoria vedci a niekoľko klimatických aktivistov. Je každodennou realitou stá miliónov ľudí vrátane obyvateľov Slovenska. Klimatická zmena bude mať na globálnej úrovni zásadné ekologické, spoločenské, ekonomické a politické dôsledky, ktoré sa dramatickým spôsobom dotknú aj Slovenska. Ak chceme, aby boli čo najmenšie, musíme v najbližších dvoch desaťročiach zásadne znížiť emisie skleníkových plynov. Slovenská vláda však musí uznať klimatickú krízu ako jednu zo svojich hlavných priorít. Podpor petíciu "Za klímu, za budúcnosť" ?

A post shared by STRAPO OFFICIAL (@strapo_official) on

Okrem toho sa Strapo vyjadruje aj ku kilmatickej situácii, ktorá sa (vďaka pánu Bohu) začína vo väčšej miere riešiť aj v našej malej krajine a vznikajú rôzne aktivity, ktoré by mohli zhoršujúcu sa situáciu pomôcť aspoň jemne zlepšiť.

A potom tu máme politiku.

K nej sa Strapo naposledy vyjadril pred približne mesiacom, keď v jednom známom súdnom procese bolo nateraz rozhodnuté, že obvinení sú nevinní. Viac k tomu teraz momentálne písať netreba.

Foto: Strapo, profil na Instagrame

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu