Ako sme sľúbili, aj naďalej dávame na našom webe priestor začínajúcim, respektíve menej známym interpretom. Samozrejme, robia to aj iné rapové weby, lenže je to z drvivej väčšiny bez odozvy fanúšikov. Veď na ktorom webe si nováčika nakliká 2500 ľudí? Každopádne, chcem týmto poďakovať aj vám – našim fanúšikom, ktorí sú v tomto smere aktívni a veľa krát podporia aj menej známych interpretov.

Dnes teda pokračujeme mladým interpretom, ktorý si hovorí D3viant. Tento chalan nám okrem tracku porozprával aj o svojich začiatkoch, motivácií a podobne, takže sa do toho rovno pustime. Skladbu, ktorú chce tento mladík skrz nás predstaviť, nesie názov Fck you.  Téma skladby je jasná a zreteľná, opisuje dá sa povedať problémy dnešnej spoločnosti. Viac už o skladbe prezrádzať nebudeme, koniec koncov vypočujte si ju sami.

Rapu sa venujem už asi 6 rokov, ale nechcel som vydávať von veci, ktoré nie sú kvalitatívne na dobrej úrovni. Zlom nastal asi pred rokom, keď som sa dal dokopy s chalanom, ktorý si hovorí Waste, a založili sme skupinu D3viant & Waste. Aktuálne máme pripravených veľa trackov, a minimálne ja sa budem snažiť ich vydávať každý mesiac na pravidelnej báze.“ – D3viant

Track vznikol tak, že myšlienky, ktoré sú zachytené v skladbe, mi behali po rozume dlhší čas. Okamžite, keď som počul daný beat som vedel, že toto je ono a tak som to nahral. Veľká vďaka patrí Tyzimu, ktorý sa postaral nie len o mix-master, ale aj o video.“ – dodáva

Názor na skladbu a na D3viantovu tvorbu môžte samozrejme vyjadriť v komentároch, a budeme radi za každý feedback. Ak by si sa aj ty chcel stať súčasťou našej sekcie Talent, neváhaj nás kontaktovať. Potrebné informácie nájdeš v sekcii Kontakt.

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu