Strapo si dal o tvorby novej hudby jemnú pauzu, ale to je minulosťou. Jeden z dlhodobo najpopulárnejších (kiežby aj najaktívnejších) slovenských rapperov sa objavuje na titulnej skladbe k filmu Správa, ktorý uvidíme v úvode nasledujúceho kalendárneho roka. Na tracku sa objavuje taktiež Martin Císar, ktorý už neraz s rappermi spolupracoval. Skladbu sprevádza filmový vizuál. 

Film Správa uzrie svetlo sveta 28.januára 2021, pričom jeho režisérom je Peter Bebjak. O titulnú skladbu sa postarali Strapo a Martin Císar, pričom musíme povedať, že Správa, či už track alebo film samotný, budú mať naozaj silný obsah. Nejedná sa o nič prvoplánové, jednotlivé riadky majú svoj zmysel a musíme povedať, že i keď sme Strapa na micu dlho nepočuli, tak predvádza naozaj výborný výkon. Myslíme si, že aj keď sa ani zďaleka nejedná o party banger, tak táto skladba bude mať v dlhodobo horizonte veľký úspech.

A veľmi kvalitne vyzerá aj samotný film, ktorý by mal, z toho, čo sme zatiaľ videli, mať pomerne vysokú výpovednú hodnotu. O produkciu sa postaral Viktor Hazard, o gitaru Samo Kovács, o basgitaru Miro Gazdík, o dychovú sekciu Pali Jeňo a Mário Garbera, o husle Stano Palúh, o master Marek Šurin a o réžiu, respektíve o kameru klipu Michal Nemtuda. Môžeme konštatovať, že v tomto prípade do seba všetko výborným spôsobom zapadlo a Strapo si drží latku svojich trackov vysoko.

Foto: Strapo, videoklip k tracku Správa, profil na Instagrame

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu