Nebudeme si klamať, beatmaker a producent Smart z DMS patrí medzi najzábavnejšie osobnosti slovenskej rap game. Tvorí hudbu, maľuje graffiti, z času na čas rapuje a je súčasťou podcastu Nezmyselná trojica. Aktuálne dal von nový vlog na YouTube.

Smart vie, prečo ho ľudia pozerajú

Samotný Smart v úvode povedal, že väčšinu ľudí, ktorí si zapnú jeho vlog, zrejme ani nezaujíma, aké graffiti bude tvoriť. Podľa jeho názoru čakajú na to, čo bude hovoriť a čo mu doslova „vypadne z úst“. Nuž, nebudeme si klamať, Smart je vtipný človek, treba dodať, že prirodzene vtipný, to zvyšuje poozornosť okolo jeho osoby.

Dozviete sa zaujímavé informácie zo Smartovho života, nechýba načrtnutie turné DMS, ktorému budú patriť nasledujúce týždne a mesiace.

A samozrejme graffiti, súčasť hip-hopovej kultúry, ktorá je v momentoch možno v úzadí, ale stále sa nájdu ľudia, ktorí na graffiti nedajú dopustiť. Jasné, pre niekoho sú graffiti a kresby na stenách vandalizmus. Toto tvrdenie v niektorých prípadoch nemá ďaleko od pravdy. Ale platí, že keď sa to vie, a robí sa to správne, je to umenie.

Ak si zapnete toto video, jedno je isté, rozhodne sa nebudete nudiť. Fakt, že Smart zaujíma  stále viac ľudí, potvrdzujú  to aj čísla. Jeho vlog mal počas prvých niekoľkých hodín od publikácie, viac ako 17 tisíc views na video platforme YouTube. A to rozhodne nie sú štatistiky na zahodenie.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto mieste.

Photo credits: YouTube video

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu