O tri dni bude oslavovať svoje 21. narodeniny, no na jeho trackoch nájdeš státisíce vypočutí. SIMILIVINLIFE vystrelil hore ako varovný výstrel za tak krátky čas, ako sa podarilo len málokomu. Jeden z najtalentovanejších raperov na Slovensku teraz ohlasuje nový projekt, EP Chýbaš mi. Ide tak o prvý projekt po 6 mesiacoch, naposledy vydal (rovnako ako všetky) úspešný projekt Bass Night.

 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa SIMILIVINLIFE (@similivinlife)

Oznámil to na jeho profile na Instagrame vo štvrtok večer. „Veľké ďakujem patrí Praé, AC, AstralKid22 a Samuel Bödi,“ napísal pod príspevkom, v ktorom zverejnil cover, tracklist, no aj dátum vydania EP Chýbaš mi. Stane sa tak už budúci piatok, čiže 24.6., čo mi príde z môjho pohľadu sranda. Lebo píšeme článok 3 dni pred narodeninami a EP vyjde 3 dni po narodeninách. Haha.

Na projekte sa objaví len jeden hosť, a to už spomínaný člen Conspiracy Flat Astralkid22. Objaví sa na skladbe Hot AF. Celkovo sa na EP bude nachádzať 5 skladieb. Pre-save nájdeš na tomto odkaze. Čakanie si môžeš skrátiť napríklad najpočúvanejšou skladbou, ktorú mladý raper z východného Slovenska (doposiaľ!) vydal. Spotify prikladáme nižšie.

Pre viac článkov o tvojich obľúbených interpretoch klikaj sem. Taktiež nezabudni sledovať ani naše sociálne siete (Generácia Rapu / EškeRap).

Credits: SIMILIVINLIFE IG/ Samuel Bödi

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu