Leo Messi je najlepší futbalista na svete, to možno viacero z vás vie, prípadne niektorí by oponovali, že najlepší je Cristiano Ronaldo. Skrátka a dobre, viete zhruba o koho sa jedná. Argentínsky loptový virtuóz učaruje takmer každému, kto ho sleduje, najnovšie si získal Separa.

Kto eviduje Separa ako rapera alebo človeka, dosvedčí, že si dáva záležať na kvalite a čo je dobré pochváli, pričom to platí aj naopak – čo je zlé, skritizuje. Vlastne, keď sa tak zamyslíme, nejak tak by to malo fungovať. Jednoducho, Separ pozeral počas minulého týždňa štvrťfinále Ligy majstrov, v ktorom Barcelona porazila Manchester United 1:0. V zápase sa objavil aj Messi, ktorý kvôli nevyberanému hernému štýlu súpera odchádzal z ihriska dobitý a s krvou na tvári.

Poďme sa pozrieť na to, čo Separ napísal na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. „Akože úplne po pravde, futbal ako taký (okrem hry FIFA), moc nesledujem, ale tento ufón, nie je len futbalista. Má extrémne rýchle myslenie a periférne videnie, pôsobí jak autista,“ začal slovenský raper zo skupiny DMS.

„Vyzerá, že nesleduje hru, že ho nezaujíma, čo sa deje, iba sa nezaujato prechádza. A ZRAZU za*ebe výpad a stane sa niečo, čo nikto nečaká. Asi preto ho originálne skúmajú vedci. A preto aj prekonáva rekordy ako keby sa nechumelilo,“ nešetril chválou na ospevovaného argentínskeho futbalistu.

„No a teraz pointa, chcem ho vidieť hrať, chcem ísť budúci týždeň do Barcelony, lebo okrem toho, že sa tam dá opustiť na rôznych iných veciach a bezhlavo utrácať peniaze, je tam odvetný zápas,“ snažil sa približiť situáciu a pokračoval. „Neviete, jak sa dostať na zápas, ktorý chce vidieť polovica sveta a je vypredaný, keď sa človek namotá, že tam chce ísť za päť dvanásť ? (smiech)“

View this post on Instagram

Akoze uplne po pravde, futbal ako taky (okrem fify) moc nesledujem, ale tento ufon (preukazalo sa ze ma krv, je cervena a je kvapalna, ak to vcera neboli specialne efekty) neni “len” futbalista.. Ma extremne rychle myslenie a periferne videnie, posobi jak autista.. Vyzera, ze nesleduje hru, ze ho nezajima co sa deje, iba sa nezaujato prechadza. A ZRAZU zajebe vypad a stane sa nieco, co nikdo necaka.. asi preto ho original skumaju vedci.. A asi preto aj prekonava rekordy jak keby sa nechumelilo.. NO a teraz pointa.. Chcem ho videt hrat.. Chcem ist na buduci tyzden do Barcelony, lebo okrem toho, ze sa tam da opustit na roznych inych veciach a bezhlavo utracat spinave peniaze, je tam odvetny zapas.. Neviete jak sa dostat na zapas, ktory chce videt polka sveta a je vypredany, ked sa clovek namota, ze tam chce ist, za pat dvanast???? ps: tiez sa mi paci kolko ma hejtu, napriek tomu, ze je preukazatelne najlepsi.. trosku sa v tom vidim hahahahahahhahaa

A post shared by AJS??❄️ (@separ__dms) on

„PS: Tiež sa mi páči, koľko má hejtu, napriek tomu, že je preukázateľne najlepší, trošku sa v tom vidím hahahahaha,“ pridal Separ na záver zaujímavú paralelu s útočníkom FC Barcelona. Je pekné, že úspešný človek ako Michael Kmeť vie vzdať takúto poklonu postave z úplne iného odvetvia.

A ako to celé dopadlo? Separovi sa v komentároch ozvala jedna slovenská futbalová cestová kancelária a na zápase sa zúčastní, pričom chlapci z cestovky mu odkázali, že môže zobrať rovno aj partnerku Tinu a pozrieť si Barcelonu. Vidíte, keď sa spoja viacerí ľudia, dá sa dosiahnuť takmer čokoľvek.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu