Samey a Separ. Skladba, ktorá sa môže zaradiť medzi vrchol roka 2021

0

Sameyov album Anarchia uzrel svetlo sveta prvého septembra a čo je málo vídané, no o to cennejšie, všetky skladby sú k dispozícii aj na video platforme YouTube. Podobný krok môžeme vidieť aj u albumu Donda od Kanyeho Westa, ale týchto dvoch rozhodne nejdeme porovnávať. Každopádne, je tu jeden track z CD Anarchia, o ktorom sa hovorí o niečo viac ako o ostatných.

Konkrétne sa jedná o song s názvom FAREBNÁ PRELIEZKA, na ktorej sa stretáva Samey, člen Haha Crew a aj keď sa to už ani nezdá, ale člen new schoolu, a teda novej školy, so Separom, členom DMS a jedným z dlhodobo najsledovanejších hudobných interpretov v našej krajine. Táto kombinácia nie je často vídaná, o to je vzácnejšia, čo doceňujú vo veľkej miere aj ľudia.

FAREBNÁ PRELIEZKA je výborný song, v ktorom nájdete nemálo výpovednej hodnoty a to je niečo, čo treba v období, kedy vychádza veľa vecí len preto, aby urobili čísla a páčili sa masám, nesmierne cenné. Separ potvrdzuje, že je vo vynikajúcej rapovej forme, Samey zas dokazuje, že lyricky je medzi najlepšími a jeho vzostup sa zastaviť nedá. Tým pádom, keď skombinujeme tieto dve mená, nemôže vzniknúť nič, čo by sa nepáčilo. A toho dôkazom je aj tento feat, ktorý je súčasťou nového CD Anarchia.

Foto: YouTube, Samey feat Separ, Farebná preliezka 

Komentovať

Please enter your comment!
Please enter your name here