Rapperka SIMON rada používa metafory. Pozri si jej track HEY TY

0

Opäť ti prinášame meno z rapperského sveta, o ktorom si možno ešte nepočul, ale rozhodne by si to mal zmeniť. Toto je Simona, ktorú ale v rap game spoznáš pod menom SIMON. Poďme sa pozrieť na to, o koho v tomto prípade vlastne ide.

Simon nám povedala, že rada používa metafory, čo je v rape ako takom veľmi cenný nástroj, ktorí ľudia majú radi a dá sa ním toho skutočne veľa vyjadriť. Prinášame ti jej track HEY TY, o ktorom sme sa dozvedeli, že inšpiráciu čerpá zo životu samotného.

Čo sa týka beatu, o ten sa postaral Danny, pričom o mix a master sa zas postaral Viliam Dráb. „Som neskutočne vďačná za to, že som mohla spolupracovať s talentovanými ľuďmi a podporili túto vec,“ povedala pre Generáciu rapu Simon.

Videoklip a track HEY TY is môžeš pozrieť na tomto odkaze

A ak by ťa zaujímalo, kto sa postaral o graffiti, ktoré v tomto tracku môžeme vidieť, zaobstaral ho Desko v spolupráci s Andrejom Nguyenom, ktorý čas klipu so sprejovaním natáčal. Dodajme, že tanec a zostavu dala dokopy Lucia Vajdiarová.
Simon ukázala, že má talent, že má čo ponúknuť a ak ťa zaujíma viac z jej života, nájdeš ju aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram. Ktovie, možno o nej čoskoro budeme opäť počuť. Neprekvapilo by nás to.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here