Puerto o sebe opäť dáva vedieť a môžeme konštatovať, že vo veľkom štýle. Vonku je jeho skladba „Si iná“, ktorú si môžete vypočuť na streamovacích platformách ako Spotify či Apple Music. Poďme sa spoločne pozrieť na to, čo si tento slovenský rapper pre nás v tomto prípade pripravil. 

Puerto s hlbokým odkazom

Keď niekomu poviete, že je iný, respektíve, že sa zmenil, môže to mať pozitívny zmysel, ale častokrát to súvisí s negatívnymi aspektmi. Každopádne, keď sa niekto zmení, je to zvyčajne podstatný zásah do života. Iné to nie je ani v Puertovom songu „Si iná“, ktorý vám pripájame nižšie, aby ste si ho mohli vypočuť.

Chválime text, pričom predovšetkým niekoľko riadkov sa okamžite po prvom počutí dostáva pod kožu a ostáva v mysli. Puerto vie, ako vyjadriť city, vždy sa mu to darilo, pričom songu a spracovaniu témy dodáva osobitý dotyk svojej tradičnej kvality. Niečo nám hovorí, že tento track bude hrať v playlistoch viacerých z vás.

Toto ťa zaujme: Ak by si bol zvedavý na to, ako to dopadne, keď si tvorca z Anglicka pustí český rap, konkrétne Yzomandiasa a PTK, neváhaj prejsť na tento odkaz

A toto si čítal? Snoop Dogg ide po vzore Slováka Mira Jaroša. Teda, nielen jeho, ale aj. Ak by si chcel vedieť o tejto problematike viac, nájdeš to na tomto odkaze

Viac rapového obsahu nájdeš na našom webe.

Photo credits: Instagram/Puerto

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu