Počul si už Horizont od Majselfa? Cesta vpred pokračuje

0

Majself možno štatisticky zľahka zaostáva za menami ako Separ, Rytmus, Ego, Majk Spirit, či Kali, ale faktom je, že tento interpret už niekoľko rokov stúpa nahor a nič nenasvedčuje tomu, že by sa to malo v dohľadnej dobe zmeniť. Na jeho instagramovom profile má už takmer deväťdesiattisíc priaznivcov, čo je viac ako slušné číslo. A pred pár dňami zverejnil novú skladbu, na ktorú sa ideme na nasledujúcich riadkoch pozrieť.

Úvod nového roka je v niektorých ohľadoch vlažný, vyšlo síce niekoľko zaujímavých skladieb, ale rozhodne nie sme svedkami takého počtu novej hudby ako napríklad pred Vianocami či počas letných mesiacov. Je to prirodzené, aj interpreti potrebujú oddych, pričom január je na to prakticky ideálny mesiac. Majself je ale výnimkou, respektíve jednou z nich, aj v zimnom období je aktívny a pripravuje pre svojich priaznivcov novú hudbu.

Približne pred mesiacom Majself zverejnil skladbu s názvom HORIZONT, ktorú k dnešnému dňu videlo bez mála stotisíc ľudí, čo je sympatické číslo. Na tracku sa objavuje stále populárnejší Martin Císar, ktorý aj v tomto prípade predvádza kvalitný výkon. K tomu pridajme hudbu, o ktorú sa postaral legendárny DJ Wich a máme pieseň, ktorá láka. Majself má dobrý prejav, dozvedáme sa zaujímavý obsah a skutočne chytľavé riadky. K tomu môžeme pridať aj videoklip, na ktorom si kompetentní dali, z toho, čo sme mohli vidieť, záležať.

O videoklip sa po výrobnej stránke postarala LuPa Production, námetovo k tomu prispel aj samotný Majself. Tento interpret je známy tým, že sa rád posúva vpred, pracuje na sebe, nech sú jeho tracky stále lepšie, pričom v tomto konkrétnom prípade môžeme potvrdiť, že sa mu to darí. Ak vám počas uplynulých dní tento track ušiel, tak odporúčame, aby ste si HORIZONT v dohľadnej dobe vypočuli. Ideálne aj dnes.

A na záver možno zamyslenie na nasledujúce týždne, tešíme sa, čo si pre nás Majself pripraví. A vlastne nielen on, veríme, že celá rapová scéna sa bude s príchodom nového roka pomaly, ale isto prebúdzať a čoskoro sa obnovia aj koncerty a festivaly. Musíme byť trpezliví, ale napríklad v Holandsku od prvého júla povolili festivaly, takže je na mieste si myslieť, že nádej v tomto ohľade určite žije.

Foto: Majself, profil na Instagrame

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here