P.A.T. nikdy nemal problém s tým, aby povedal, čo má na srdci. Tak je to aj v tomto prípade. Prehovoril smerom k ľudu. Nepáči sa mu, akí sú ľudia neprajní, a ako ich vyslovene hnevá, keď sa niekomu inému darí. Prečítajte si, čo napísal na svojom profile na sociálnej sieti Instagram.

P.A.T. posiela odkaz neprajníkom

Poďme sa pozrieť na to, čo Pouličný Autor Tónov adresoval ľuďom, ktorí druhým nedoprajú. „Môže mi niekto vysvetliť prečo toto se.e tak veľa ľudí? Pridal som na moje socialné siete krátke video, kde dávam malú ukážku z tracku, čo som nedávno nahral. Repuje sa tam o peniazoch a tak ďalej, proste normálna repová skladba, ktorú keď niekto nechápe, tak je asi veľmi v pi.i, ale ok. Kvôli tématike, lebo sa to tam repuje, som ukázal pár drobných a odvtedy mi normálne píšu ľudia, citujem: „Skap”, “Čierná háveď ” , “Lopatu do ruky” , “Umri” , “Mal si zdochnuť na rakovinu” , “Rozdaj chudobnym a budeš frajer” … a tak ďalej a tak ďalej…,“ rozpísal sa na svojom IG. Jedná sa konkrétne o toto video. Aj keby hneď niekto s prácou P.A.T. nesúhlasil, tak komentáre, ktorému mu ľudia posielajú, sú neúnosné a nevhodné.

Kritika rapperov a športovcov?

„Ja nechápem, ako môže niekoho tak zabolieť, že jeden čierny chlapec má peniaze. Ja chápem, že niekto za to, čo držím v ruke, pracuje celý rok, ale ja za to môžem? Veď tak potom poďme nakladať aj na hokejistov, že sú ko.oti, lebo sa len premávajú na ľade a ty musíš na nočnú, alebo naložme rovno aj futbalistom, že sú ko.oti, ktorí behajú za loptou a za to majú lóve, nech chytia lopatu,“ rozhorčil sa Pouličný Autor Tónov.

„Proste, niektorí sú mimo moc. Takže to vysvetlím raz a navždy. Nech drží lopatu a krompáč ten, čo nič iné nevie, nechce robiť a je spokojný. Ja za to nemôžem. Ja som tiež pracoval, nespadol som z neba a hneď zarábal z toho, čo milujem. A priať smrť len za to, že u mňa videli lóve, je tiež úlet. To cením moc. Slovakia sa nezapria. Takže, ešte raz. Nepi.ujte do ľudí a neraďte im, kam by mali dať lóve a komu pomôcť, lebo viete pi.u o tom, komu som pomohol a komu som, čo dal. Keby ľudia venovali toľko času sebe ako mne, tak by mohli dokázať veľké veci. Ukončím to asi takou malou radou: Každý deň máš takých istých 24 hodín ako ja, na to, aby si sa dostal niekam, tak nezáviď a makaj,“ dodal.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: P.A.T., IG

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu