Momo púšťa ďalšiu bombu s videoklipom: Dostupný aj snippet. Streamy kedy?

0

Momo je teraz v kurze, vydal nový album Extras, ktorý sa dostáva stále k väčšiemu počtu priaznivcov. Môže sa stať, že ste toto CD ešte nepočuli, ale Momo sa snaží jednotlivé tracky postupne umiestniť aj na YouTube. Včera zverejnil track Kesh, v ktorom nájdete množstvo symbolov každodenného života. Ako to už býva u Moma zvykom, z jeho textov si človek môže čo to zobrať, pretože majú silnú výpovednú hodnotu. Iné to nie je ani v tomto prípade.

Skladba Kesh je naozaj kvalitná, rovnako tak je na tom aj videoklip k tomuto tracku. Čo sa týka produkcie, na tejto konkrétnej skladbe Momo spolupracoval s Hoodinim a Pryor Music. Nevieme, ako to pôsobí na vás, ale na nás Kesh pôsobí tým štýlom, že na každý jeden detail bol daný dôraz, čo určite treba oceniť. Nie nadarmo sa totiž zvykne hovoriť, že práve maličkosti tvoria celok. Momo na svojom profile na sociálnej sieti Instagram o Kesh napísal, že to je bomba, pričom taktiež informoval o tom, že na svojom kanáli na platforme YouTube zverejnil aj snippet k albumu Extras.

Snippet ponúka parádny inside pohľad na to, čo samotný album Extras obsahuje, pričom, keď si rozliknete popis videa, tak nájdete presné časové intervaly, v ktorých sa nachádzajú jednotlivé skladby, ktorých je na tomto CD dvanásť. Niektoré tracky sa už objavili na YouTube a ľudia ich ako tak poznajú, iné budú pre väčšinu z vás absolútnou novinkou. Ak ste doteraz pochybovali o tom, či si nový Momov sólový album kúpiť, tak práve táto ochutnávka vám dá definitívne kladnú alebo negatívnu odpoveď na to, či tak urobiť. Čo sa reakcií ľudí týka, tak väčšina je naozaj rada, že Momo je, čo sa tvorby týka späť, a spätná fäzba od priaznivcov je skutočne pozitívna.

Momo deklaroval, že albumy bude ľuďom, ktorí si ich zakúpili v predpredaji, odosielať deviateho novembra, čo je dnes, pričom jeden priaznivec sa v komentári pod Momovým príspevkom na Instagrame opýtal, kedy CD Extras bude na streamovacích službách ako Apple Music alebo Spotify. Momo odpísal iba „hmmmm“, a teda presná odpoveď nepadla. My sme to poctivo skontrolovali, pričom Extras sa zatiaľ na streame nenachádza, ale ako býva zvykom, keď CDs dostanú ľudia z predpredaja, tak čoskoro by sa mali jednotlivé tracky zobraziť aj v digitálnej podobe.

Foto: Momo, profil na Instagrame

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here