Momo ako outsider. Aj o tom je jeho nový album

0

Na vydanie svojho prvého sólového albumu sa Momo chystal už dávno. Už na začiatku roka svojim fanúšikom avizoval, že do konca bude roka bude album hotový a v novembri bude spustený predpredaj a zverejnená malá ochutnávka. Momo nás veru nesklamal, jeho song OUTSDR, má za deň na youtube vyše 40 000 zhliadnutí a pomaly sa ťahá smerom hore v kategórií Trendy.  Kam to dotiahne ?

Momo je k svojim fanúšhttps://www.instagram.com/p/B4sl6FYgT08/ikom naozaj otvorený. Pomerne intenzívne nás o svojich plánoch informuje na sociálnych sieťach a zdieľa svoje zážitky, úspechy a plány. Tak to bolo aj v prípade ohláseného albumu. A práve teraz prišiel ten čas, keď sa dá album OUT.SDR predobjednať a von vyšla aj titulná skladba albumu OUTSDR.

Momo potvrdil, že text songu je spätý s jeho vlastnou osobou a že s pocitou, ktoré ním počas života, keď sa nevedel alebo nechcel zaradiť do spoločnosti čerpal pri písaní.

O skladbe napísal: ,, Nikdy som nezapadal, ani  na základke, ani na stredne. Nezapadal som do kolektívu v žiadnej robote, nezapadám ani ani do kolektívu rapovej scény. A žijem štastný život. Kto by to povedal, že ako OUTSIDER môžeš byť spokojný!“ 

Presne tak. Momo smelo rapuje o tom, že si nehľadá kamarátov a že je spokojný so životom, aký žije. Že aj napriek tomu, že nezapadal do spoločnosti a nepotreboval za každých okolností vychádzať s niektorými ľuďmi, je spokojný a šťastný. Jednoducho povedné – po hlave si raper podľa svojich vlastných slov nikdy skákať nenechal.

A nenechá sa obmedzovať ani v texte. Vulgarizmy? Nevadí! Prežijeme, pretože tam pasujú ako riť na šerbel. To je Momo a my ho takéhoto máme radi.

Tak ako sľuboval, to, že sa v skladbe trochu viac pohral s flowom spôsobilo, že skladba je melodickejšia a pôsobí inak aj v beatoch.  Moma v rape doprevádza marocký spevák Ouenza Abdelazize. v arabskom jazyku. Uvidíme, či si podobný štýl zachová aj deväť ďalších skladieb z dlho očakávaného albumu.

View this post on Instagram

Pilotný singel "OUTSIDER" ČOSKORO?

A post shared by ᎷᎧᎷᎧ (@momo_wlk) on

Videoklip k skladbe OUTSRD sa natáčal v Paríži a za kamerou stál Patrik Soldan, pričom o produkciu sa postaral Kay Pryor music a Street empire. 

A my môžme byť radi, že sa album stihol nahrať tak rýchlo. Momo sa totiž na sociálnej sieti priznal k ďalšej tvorivej činnosti, konkrétne k písaniu, ktoré ho úplne pohltilo a ktoré sa na čas musel chtiac – nechtiac kvôli  albumu OUTSDR na chvíľu vzdať. No nám to nevadí a teraz, keď budeme mať od neho čo počúvať, pokojne sa môže venovať aj písaniu kníh. Možno z toho bude nejaký dobrý thriller.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu