Moloch nazýva Separa prefetovaným | Vyhasnutá hviezda sa opäť poskúša zviesť na chrbte slávnejšieho rapera

0

Jeden by si myslel, že dlhoročný kvalitatívny úpadok Molochovej hudby už nemôže klesnúť nižšie, no potom zostane v nepríjemnom šoku. Beefy pred dvoma rokmi, keď sa snažil zdehonestovať tak 3/4 scény, boli aspoň ako-tak zábavné, no nanajvyš zbytočné. Po utíchnutí tejto kauzy  Moloch opäť ukázal jeho pravú tvár tým, že podporil extrémistickú stranu ĽSNS. Chcem len podotknúť, že každý má právo podporiť kohokoľvek podľa jeho presvedčenia, no extrémizmus do hip-hopu nepatrí. A nepatrí vôbec nikde.

View this post on Instagram

Prave sa ku mne dostala tato fotka a chytil ma instantny rage 😤 Podme ale pekne po poriadku! Ja viem, ze dejepis asi nie je tvojou silnou strankou, vseobecny prehlad je tiez asi slabsi a lahko podlahnes dobre mierenej propagande a pravdepodobne aj citis dost velku potrebu niekam patrit a zaradit sa ale mal by si si uvedomit, ze toto je uplna kokotina. Oxymoron jak oci!! Jak mozes preboha napisat moje meno hned pod LSNS?!! Alebo Depeche Mode? 50 Cent?!! Sak Mazurek by mu dlazobnou kockou rozjebal hlavu ani by nestihol vystupit z lietadla! Jak mozes pocuvat nasu (ciernu) hudbu a zaroven byt privrzencom tych nechutnych, nic neriesiacich individui, ktori nas nahanali a mlatili v minulosti len zato, ze mame siroke rifle alebo dlhsie vlasy a ktori sa dnes rafinovane skryvaju za obleky, sedia v parlamente a oblbuju vas vsetkych z nasich penazi?!! Odmietam mat fanusikov, ktori podporuju fasistov!

A post shared by PIL C (@pil_c) on

Dnes sa potopil opäť po tom, čo s absolútne neznámymi rapermi skúša opäť rozvíriť už tak dosť napäté vzťahy na scéne. Tento raz sa pokúša získať si pozornosť vďaka dissu na Separa, Tona S, Zverinu a Veca. Práve Tonovi a Vecovi vyčíta napríklad fakt, že prikývli na spoluprácu s bankou, za čo môže zrejme aj to, že sa vyjadrili proti jeho vyššie spomínanej spolupráci s extrémistami. Zverinu zasa nazýva alkoholikom a dedinskou spodinou. Najviac urážok si však vyslúžil Separ, ktorého Moloch nazýva vychudnutým feťákom. Moloch si v klipe neodpustil ani zbrane, Mercedesy a zrejme aj niekoľko trestancov.

Bohužiaľ, každému sa darí len tak, ako si zaslúži.

 

Ak nechceš prísť o žiadnu správu/novinku zo sveta nášho obľúbeného žánru, nezabudni sledovať náš Facebook,Instagram a web. Tam budeš vždy informovaný o všetkom, čo potrebuješ. Na čo čakáš?

Komentovať

Please enter your comment!
Please enter your name here