Ak ste si ho neobjednali, zrejme ste ho ešte nepočuli. Nový album MDMS od skupiny DMS prišiel prvým šťastlivcom v stredu, respektíve vo štvrtok a prvé reakcie sú extrémne pozitívne. Separ, Dame aj Smart si na ňom dali skutočne záležať a potvrdili, že patria k absolútnej špičke slovenského rapu.

Koncom minulého roka DMS prišlo s albumom Prepáčte, ktorý sa okamžite zaradil medzi najpopulárnejšie. V čase, kedy sa Separ, Dame a Smart venovali turné, jeho propagácii či letným festivalom, prišla rana, na ktorú slovenské a české rapové prostredie nebolo pripravené. DMS dalo von album MDMS.

Nikto z verejnosti nevedel, že niečo chystajú. Pripravovanému projektu nerobili nijaké promo. Keď na sociálnych sieťach zverejnili informácie, že MDMS ide do predpredaja, ľudia boli prekvapení až šokovaní. Samozrejme milo.

Interpreti vysvetlili, že chceli v roku 2019 ukázať, že drahé promo či reklama sú absolútne zbytočné, keď ste prvotredni a kvalitní. DMS skutočne do reklamy neinvestovalo ani jeden cent, ale hneď po konci predpredaja bolo isté, že album sa predajmi rovná projektom, ktorým bolo venované niekoľkomesačné promo.

Separ, Dame a Smart sa nemýlili. Svojich fanúšikov milo šokovali a tí sa im odvďačili kúpou nového CD. A čo sa týka jeho obsahu? Najlepšie bude vypočuť si ho, ale môžeme vás ubezpečiť, že sa nejedná o nič, čo by bolo robené narýchlo. Kvalitné a premyslené texty, prepracované beaty, zaujímavé bonusy a iba dve spolupráce, z ktorých ani jedna nie je slovenská.

Takto sa robí niečo jedinečné. A tí z vás, ktorým sa veľmi páčilo, ako Smart alebo ak chcete Laco rapoval na poslednom albume Prepáčte, prídete si na svoje. Tento dlhoročný DJ nerapuje o nič horšie ako väčšina slovenskej scény a jeho texty dávajú zmysel. Určite sa aj pobavíte.

V roku 2019, ktorý mal patriť predovšetkým Pil C-mu a Kontrafaktu sa opäť hovorí a píše hlavne o DMS. Chalani to majú premyslené skutočne dobre a zaslúžia si pochvalu aj z našich radov.

 

1 komentár

  1. To ze ma DMS najviac fanusikov neznamena ze su najlepsi… to co sa dialo v Edison Parku je ostuda pre celu republiku, ludia extremne opiti mlatia sa jedna radost, 14 rocne deti blvkaju kde sa len da, nadrogovana a opita partia sa pretlacila do predu a zacala sa tam vyhrazat ludom ktori si tam 3hodiny vystali miesto… proste DMS, Hamba vam tam radsej poriadnych fans ako ma kali spirit a byt rad ze vas pocuvaju normalni ludia nie trosky

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu