S novou hudbou sa v uplynulom období roztrhlo vrece, o čom sme vás v posledných dňoch informovali aj na našom webe. Prakticky denne vychádzajú nové skladby, čo platí aj o tom týždni, v rýchlom tempe totiž pokračujeme ďalej. Výrazne o sebe dáva vedieť Majself, ktorý dáva do pozornosti svoj album s názvom Porcelán. Vonku je song s názvom KEBY BOLA MOJA, ktorá so sebou prináša poriadnu šou.

O tracku Porcelán sme už písali, jedná sa o skladbu, podľa ktorej je nazvaný aj nový Majselfov album, ktorý si môžeš objednať, pričom k dispozícii je aj merch. Odporúčame to skontrolovať, Majself a ľudia okolo neho si dali záležať. Tento rapper je veľmi aktívny, čo potvrdzuje aj v tomto kalendárnom roku. Momentálne rezonuje jeho novinky KEBY BOLA MOJA, pri ktorej už len keď si prečítate názov samotnej skladbe, láka vás, aby ste si ju vypočuli. Tak vám ju sem rovno pripojíme, aby ste si ju mohli pustiť.

Majself na skladbe, ktorú v tejto chvíli počulo už viac ako 40 tisíc ľudí, nie je sám, dopĺňa ho český spevák Jan Bendig a rapper od našich západných susedov Refew. K tomu prirátajme premakaný videoklip a letné tóny, ktoré vás dostanú do tanca. A odporúčame, aby ste sa započúvali do textu tohto tracku, pretože pri všetkých ostatných vplyvoch sa môže veľmi ľahko stať, že prepočujete to, čo je dôležité. V klipe nechýba Majselfova manželka, pričom samotný interpret sa na svojom profile na sociálnej sieti Instagram vyjadril, že Spokojná žena = dobrá žena. Nuž, či to tak skutočne je, necháme na vašom posúdení. Ale, vieme ako to chodí.

„Ná tuto skladbu aj vizuál som sa tešil a dúfam, že vibe z videa preneseme aj na vás,“ napísal na svojom profile o skladba KEBY BOLA MOJA. Majself so svojou fanúšikovskou základňou veľmi často interaguje, čo mu ľudia značne kvitujú a presne tak by to malo byť. Dodajme, že o produkci, mix a master sa postaral talentovaný Fillipian a klip režíroval Dušan Krajčovič.

Foto: Majself, profil na Instagrame Majself

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu