Majk Spirit vo včerajšom boxerskom zápase doslova dobil Separa a umlčal všetkých kritikov, ktorí tvrdili, že to v sebe nemá.

Majk Spirit s cenným triumfom

Speezy ukázal, že sa dokáže pripraviť aj na náročnú výzvu, akou boxerský zápas rozhodne je. Majk Spirit od úvodu potvrdzoval, že je na duel nachystaný vynikajúco a Separovi adresoval tvrdé a nepríjemné údery.

Z člena DMS išla krv, kriticky na tom po čase bol najmä jeho nos. Do tretieho kola už Separ nenastúpil a išiel na potrebné vyšetrenia. Niet sa čo čudovať, zdravie je koniec koncov prvoradé. Aj keby Separ do konca duelu v ringu stál, s určitosťou by prehral na body. Nevyzeralo to, že by z jeho stran prišiel lucky punch, ktorým by duel zvrátil na svoju stranu.

Majk Spirit už pred zápasom avizoval, že je to jeho prvý a pravdepodobne aj posledný boxerský duel. Speezy ukázal skill, mentálne nastavenie aj srdce. Zanechal výborný dojem a bude zaujímavé sledovať, či ho v ringu ešte niekedy uvidíme. Ak ho niekto kritizoval a podceňoval, po včerajšku tieto hlasy išli do úzadia.

V tejto chvíli to vyzerá, že Majka Spirita v ringu už neuvidíme. Rozsiahlejšie vyjadrenie o včerajšej fight night môžeme ako od Separa, tak aj od Majka očakávať v najbližšom období.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: FNC, YT, Majk Spirit IG

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu