Prichádza poriadna rapová nálož od Kontrafaktu! Tento nový banger je záruka najvyššej kvality

Na tento banger sme všetci čakali! Už odkedy začali chalani z Kontrafaktu leakovať krátke ukážky z ich očakávaného albumu KF JAKO ROLLS, mohlo nám byť jasné, že tento album bude ďaleko. Medzi tými ukážkami dominoval pársekundový útržok, ktorý bol predzvesťou skladby, ktorú sme dostali práve dnes!

⇒ Album KF JAKO ROLLS si aj s merchom môžeš kúpiť na TOMTO ODKAZE

Kontrafakt definuje kvalitu

Rytmus, Ego a Anys vydali prvú oficiálnu vec z doposiaľ utajovaného tracklistu ich piatej spoločnej štúdiovky v noci iba na streamoch. Banger s názvom „Reklama na rap“ sa však ku svojim poslucháčom zaručene dostane, pretože svojmu názvu robí iba tú najväčšiu česť + navyše aktuálne k nemu vychádza aj očakávaný videoklip, ktorý chalani raprezentujú ako najlepší vizuál, čo sa v našich končinách urodil.

Nový album Kontrafaktu je tu!

Dnes svieti v našich kalendároch deň 3.12.2021 – a to ako už istotne tušíš, je dátum, kedy sa spúšťa predpredaj. KF JAKO ROLLS je teda už naozaj za dverami a akonáhle si ho budeš môcť aj s novým merchom zakúpiť, refreshuj náš portál. Prinesieme ti všetky podstatné linky medzi prvými, čiže zostaňte naladení na večer!

⇒ Album KF JAKO ROLLS si aj s merchom môžeš kúpiť na TOMTO ODKAZE

COVER PHOTO: Marek Kikinder

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu