Pamätáš si ešte na obdobie, keď DJ a producent Viktor Hazard patril k špičke slovenského rapu? Ak nie, tak si zrejme príliš mladý, pretože skutočne takéto časy v našej rap game boli. Poďme si to spoločne pripomenúť a ak nemáš rád nostalgiu, tak radšej ani nepokračuj v čítaní.

Viktor Hazard a pamätný banger

Spoločne sa presúvame do roku 2010, ktorý je, aj keď sa nám to príliš nepáči, ďalej, ako je rok 2031. Šialené, však? Okej, nejdeme nariekať nad tým, ako čas rýchlo beží. Cieľom je zamerať sa na song „Toto Je Hip Hop“. Svojho času bola hymnou rovnomenného festivalu. Poď si to rovno vypočuť a uži si ten beat z úvodu, pretože je naozaj nadčasový.

Na skladbe, ktorá trvá necelé štyri minúty sa objavujú viaceré silné mená vtedajšej, ale aj dnešnej scény. Spomenúť môžeme Majka Spirita, Otisa či Ciga z H16, Supu a Delika z Mojej Reči, ale aj rappera Veca. Áno, je tam aj Čis T, teda, v tom čase ešte Čistychov, posledný doberman slovenského rapu.

Aj keď song vyšiel v júli 2010, v komentároch na YouTube nájdete aj vyjadrenia ľudí spred približne pred roka. To samo o sebe dokazuje, aká nesmrteľná je táto skladba. Letný vibe niekomu v septembri už voňať nebude, ale veď leto astronomicky ešte pokračuje, no nie?

Ak ťa zaujíma, či sa dočkáme od Pil Ciho v najbližšom období pokračovania spoločensko-politickej série skladieb Peroxid, klikni na tento odkaz. Ak by sa Pil C rozhodol pre „Peroxid 4″, rozhodne by nemal núdzu o námety!

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube.com/90bpm

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu