Tieto dni patria v slovenskom rapovom éteri dvojici FOBIA KID a P.A.T. Nie, že by spoločne chystali skladbu alebo dokonca album. Prostredníctvom skladieb si posielajú medzi sebou veľmi štipľavé odkazy. A my sme sa rozhodli, pre tých, ktorých to zaujíma, a nemajú úplne jasno, celú túto kauzu zmapovať. Prinášame prvý diel. 

FCKPAT je skladba, ktorá má len 1 minútu a 47 sekúnd, ale chytí vás od začiatku do konca. Je to vlastne akoby jedna sloha, v ktorej Fobia Kid svojimi slovami potopí P.A.T.-a, o ktorom vieme, že mladého Fobiu nemá v láske.

Aby sme ale boli fér, vo väčšine to bol P.A.T., ktorý sa vyjadroval na adresu Fobiu Kida. A teraz, druhého septembra prišiel, pre fanúšikov rapu, možno mierne nečakaný track. S cirkusovým beatom, o ktorý sa postaral Dufus si Fobia získal okamžite veľký úspech.

Veď posúďte sami, za necelé dva týždne sa táto skladba nepretržite pohybovala na vrchole slovenských trendov a nazbierala viac ako 1 milión a 200 tisíc pozretí. To sa nepodarí ani niektorým albumovým skladbám.

Fobia Kid mierne humornou formou potopil Pouličného Autora Tónov a všetci čakali na to, aká bude odpoveď. Ako to už býva v slovenských rapových vodách zvykom, reakcia na seba nenechala dlho čakať.

O tom ale v dieli číslo 2.

2 KOMENTÁRE

  1. Dement z Afriky , co má hlas jak homosexuál …no , ale co se dá divit tomu , protože vy z té vaší zachcané Keni jste tam všichni tak trošku teploučký , a máte moc rádi zdrobnělinky … Ty nejsi raper a nikdy jsi nebyl … Na Franty nemáš ani náhodou … To je celá věc no … Tím , že ti Franta vrací úder , ti jen dává viditelnost …to je vše… Ale ty s rapem nemáš nic společného ani omylem

  2. vraj …. „Já som z novej generacie Česka a Slovenska“ …. Bože můj …. ty se vůbec ty opice teplá neser do České scény ty demente …takových vyteplenců tu máme až až … a pokud vím , tak jsem si nikdy nevšimnul tomu , že by někde po cestě rostli banánovníky … V Česku máme dost raperů a takových co v životě někdy něco dokázali , jako je Marpo a ostatní …. Ty debílku , co se jevíš jak devítiročný školáček , co se dokáže po bitce vysmívat jen když pouteče za roh …. ty si zůstaň tam kde jsi nadále , a vůbec si neber do huby to , že jsi nějaká scéna česká ty kriple … takovou reklamu my tu nechcem na nějaký teplý černochy z prdele naplaveniny ty debile … To , že tě zviditelňuje Franta je jeho věc …ale semka se vůbec nezkoušej srat do České scény ty teplá pičo

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu