Viete, kto je Diddy? Ak áno, ste tu správne. Ak nie, tak ste tu správne tiež, ale úprimne, toto je chlapík, o ktorom vedia takmer všetci. Poďme si ho zľahka pripomenúť a rovno k tomu pridáme jeho nový song, ktorým sa snaží dať o sebe vedieť v roku 2022.

Diddy hlási návrat 

Áno, môžeme to potvrdiť, Diddy sa prezentuje novým songom, ktorý nesie názov „Gotta Move On“ a hádate správne, jeho hlavnou témou bude láska. Niekedy to inak nejde, skrátka sa musíte posunúť dopredu. Tu je spomínaná fresh záležitosť.

Diddy sa v minulosti vyznačoval naozaj kvalitným R&B, pričom ho môžeme pokojne označiť za jedného z priekopníkov tohto žánru. Je rok 2022 preňho stále platformou, v ktorej dokáže držať krok s hudobnou konkurenciou? To je zrejme na posúdení každého z nás, pretože nezabúdajme za to, že je to vo veľkej miere subjektívne.

Avšak, autor hutov ako „Last Night“ či „Coming Home“ rozhodne nepatrí do starého železa. A chce byť aj originálny, čoho dôkazom je vizuál k skladbe „Gotta Move On“, pričom môžeme hovoriť doslova o mini filme. Dodajme, že na feate sa objavuje Bryson Tiller, ktorý moožno nie je v našich končinách príliš známy, ale rozhodne mu nechýba kvalita.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Complex

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu