#Hot16Challenge2: Výzva, ktorá hýbe internetom. Týchto musíte počuť!

0

Nová výzva #Hot16Challenge2 hýbe internetom. Po tom, ako sa do nej zapojili veľké mená československej scény Yzomandias a Separ, pridávajú sa tí, ktorých vyzvali a tí vyzývajú ďalších a ďalších raperov. Najlepšie na tom je, že podstatou je dobrá vec a priaznivci energického rapu a napumpovaných sloh si taktiež prídu na svoje. Aby sme vás nespamovali osobitnými článkami o každom jednom, zhrnuli sme tých, ktorí nás zaujali dnes. 

Vo všeobecnosti sa dá očakávať, že videí z naplnením tejto výzvy bude v najbližších dňoch pribúdať, preto sa môžete tešiť aj na podobné články s touto tématikou. Začíname Majkom Spiritom, ktorého vyzval Separ a musíme povedať, že Speasy hodenú rukavicu prijal a svojou slohou rozhodne zaujal. Pozitívne boli aj reakcie ľudí, pričom video sa stalo jedným z najpozeranejších na slovenskom YouTube za dnešný deň.

Pokračujeme Nik Tendom, jedným z najviac populárnych českých raperov súčasnosti, s ktorým vo veľkom spolupracujú aj slovenskí interperpreti, a ktorý nedávno vydal nový album. Nik Tendo neostal nič dlžný svojej povesti na šestnástich riadkoch poriadne naložil. Veď posúďte sami.

Do vývzy sa zapojil aj Majself, u ktorého je na mieste pochvala aj za vizuál. Spomenúť musíme určite aj Dokkeytina či Andessa, a teda zástupcov mladej školy, ktorí väčšinu svojej kariéry majú ešte pred sebou. A pri týchto mladších raperoch je zaujímavé to, že obom rastie popularita, i keď ich štýly sú značne rozdielne.

Pripájame aj Michajlova, ktorému challenge taktiež veľmi vyšiel. Keď sa nad tým tak zamyslíme, zatiaľ každý jeden z chalanov, ktorí sa do tejto výzvy zapojili, zaujali kreativitou. Dúfame, že to bude pokračovať aj naďalej.

Jaya Diesela z českého labelu Blakkwood možno slovenskí priaznivci toľko nepoznajú, ale táto výzva je ideálnou príležitosťou na to, aby sa to zmenilo.

Dnes to ukončíme skúseným českým raperom Pauliem Garandom, ktorého rap by si niekedy zaslúžil viac pozornosti. Člen pomaly legendárneho TyNikdy labelu je skutočne kvalitný interpret.

Foto: Majk Spirit, YouTube

Komentovať

Please enter your comment!
Please enter your name here