Ektor vydáva deluxe edíciu jeho albumu Original. Prví si ho vypočujú tí, ktorí si ho zakúpia

0

Niekto by si mohol myslieť, že Ektor nie je až tak aktívny, ako jeho “kolegovia” z brandže. Od roku 2015 vydal s jedinou výnimkou album každý rok. Album nevydal len v roku 2018, no to aj z toho dôvodu, že v roku 2019 vydával siedmy štúdiový album Marko. Vlani vydal album Original, ktorý opäť posunul pomyselnú latku o niekoľko “metrov” vyššie.

Na doposiaľ poslednom albume mali Ektorovi fanúšikovia počuť ďalšie raperove výpovede, ktoré sa týkali žien, ulice, jeho postaveniu na scéne, no aj jeho celkovému postoju. Na 10 skladbách sa okrem Ektora neobjavil žiadny iný interpret, čo v Česku (ani na Slovensku) nie je zvyčajné. Nalejme si však čistého vína. Ektor k plnohodnotnému projektu hosťovačky iných interpretov nepotrebuje. Jasným dôkazom sú skladby s videoklipmi, a to konkrétne Teď tady, Do pěti, či Hranice. Prvá menovaná si na YouTube nazbierala cez 5 milónov pozretí, pri čom ďalšie dve túto hranicu atakujú.

Napriek tomu sa fanúšikova dočkajú aj ďalšieho projektu, a to DELUXE verziu albumu Original. Objaví sa na nich 5 nových skladieb, pričom Emoce na emoce si fanúšikovia pamätajú ešte z minulého roku. Na ďalších skladbách sa však objaví aj dvojica, ktorí patria medzi malú hŕstku raperov, ktorých Ektor cení. Menovite ide o Yzomandiasa a Sergeia Barracudu. Práve na albumoch tejto dvojice sa objavil aj raper  s gréckymi koreňmi.

Predpredaj je spustený na tomto odkaze. Deluxe edícia albumu bude extra limitovaná, a to v počte 1 500ks. Každý z nich bude očíslovaný a podpísaný. Zároveň tí, ktorí si ho zakúpia, budú mať možnosť vypočuť si nové skladby omnoho skôr, ako ostatní poslucháči. Na YouTube sa neobjaví, na streamovacích platformách až o niekoľko týždňov neskôr.

Komentovať

Please enter your comment!
Please enter your name here