Ego vydáva novú skladbu z albumu Egotron: MÔJ BAND, na produkcii Infinit

0

Ešte stále nie je von kompletný album Egotron, ale Ego myslí na svojich priaznivcov a dáva von nový singel z pripravovaného CD. Aktuálny track sa volá Môj band a na produkcii sa objavuje Infinit. Okrem toho, zatiaľ ako všetky songy z Egotronu, aj tento dostáva kvalitný videoklip. Poďme sa na to pozrieť.

Skladba má po pár hodinách desaťtisíce pozretí, trend je nastavený jednozačne, čokoľvek Ego vydá von, ľudí zaujíma a kliknú na to. A teraz nezáleží na tom, či sú to jeho priaznivci alebo neprajníci, jednoducho takmer každý, kto má rád slovenský rap a sleduje aktuálne dianie, si pozrie, čo tento interpret vydá von.

Môj band prináša zaujímavé myšlienky, nečakané a prepracované rýmy, pričom musíme napísať, že beat, o ktorý sa postaral v tomto prípade Infinit, je naozaj výborný a opäť prináša do nášho rapu niečo, čo nie je využívané často. K tomu prirátajme podarený videoklip a prvky new schoolu, ktoré Ego rád vkladá do svojich trackov a máme song, ktorý jednoducho musí zaujať.

Momentálne sú z albumu Egotron von štyri skladby. Konkrétne Trollin, Doug Demuro, Chief Rocka a Môj band. A vlastne aj bonusový track Hola, ktorý ale publikovaný už vyše roka, ale mohlo sa stať, že veľa ľuďom v roku 2019 ušlo, že táto skladba vyšla. Každopádne, pomaly sa nám to rysuje a tešíme sa na to, ako bude znieť celý album. Očakávania sú veľké.

Foto: Ego, profil na Instagrame

Komentovať

Please enter your comment!
Please enter your name here