Je to tak, už túto sobotu môžeš naraz obuť seba aj svojho potomka. Pokiaľ nemáš potomka, môžeš si Yeezy Infant dať napríklad na poličku. Alebo si adoptovať dieťa na diaľku a poslať mu ich. Yeezy Infant tu zatiaľ boli iba raz, a naviac nevychádzali súčasne s dospelou variantou, takže toto je vlastne historický okamih.

Isté je, že nájsť pre ne využitie bude o dosť jednoduchšie, než sa k nim dostať. To ale tiež nie je úplne sci-fi, pretože vďaka Footshopu dôjde k sobotnému releasu modelu Yeezy Boost 350 V2 v čierno-červenej farebnej kombinácii aj v našich končinách. Získať ich môžeš buď online cestou, ale v prípade, že nedisponuješ internetovým pripojením a tento článok čítaš vďaka hotspotu v McDonalde, je tu pre teba ešte offline raffle, ktorého sa môžeš zúčastniť v bratislavskej pobočke.

Čo sa online rafflu týka, budeš musieť pre účasť podstúpiť neznesiteľné muky. Vstupenkou do neho je totiž unikátny kód, ktorý sa ti náhodne zobrazí pri prechádzaní e-shopu Footshopu, takže musíš vydržať browsovanie medzi tými najlepšími teniskami dosť dlho na to, aby prišiel vytúžený okamih, a zároveň sa musíš udržať, aby si nerozflákal celú výplatu a zostalo ti aj na tie Yeezy. Pokiaľ chceš svoje šance zvýšiť ešte instore rafflom, potom nabehni v sobotu o jedenástej skenovať kódy na Čulenovu 9. Hlavne si ale nezabudni platobnú kartu, pretože to je jediná možnosť, ako tenisky zaplatiť. O naturáliách alebo bitcoinoch sme sa totiž v pravidlách nič nedočítali. Ale radšej si ich prečítaj tiež, nájdeš ich na Yeezy microsite a rozhodne sa tvoje šance nezanedbateľne zvýšia, keď si ich poriadne preštuduješ!

Kredit ide samozrejme Footshopu a ich blogu.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu