DMSLIFE#13 je online

Dočkali sme sa, nový diel zo série DMSLIFE je von. A zrejme vás neprekvapíme, keď napíšeme, že opäť sa máme na čo tešiť. Ak máte 45 minút, ktoré neviete, ako minúť, toto je pre vás ideálny typ obsahu. Uvidíte, nebudete ľutovať. Humor, zákulisné informácie, Separ, Dame, Smart a mnoho ďalších náhodných či menej náhodných postáv. Nechýba ani akcia.

Highlightom dnešného dielu sú výborné darčeky, ktoré Smart dostal k narodeninám od svojich priateľov a spolupracovníkov v hudobnom priemysle.

Nevieme ako vy, ale my, keď pozeráme DMSLIFE, tak si plne uvedomujeme, že DMS poskytuje ľuďom zábavu a odľahčenie, ktorého je v tejto dobe akosi pomenej. Nikto z nás by nemal zabúdať na to, že zábavné prvky sú v každodennej existencii nesmierne dôležité.

Cestovateľské príhody s DMS

Keďže DMSLIFE vlogy sú najmä z koncertných ciest po našej domovine, ani v tejto časti teda nebudú chýbať veselé príhody z čerpacích staníc alebo aj ľúbivé kamarátske konverzácie zo sedadiel drahého zahraničného dopravného prostriedku.

Poďte teda nahliadnuť do aktuálneho zákulisia diania okolo jednej z najúspešnejších slovenských rapových skupín. Koncerty, presuny, rozhovory, referencie a v momentoch nefalšovaná tupota. Samozrejme, myslená v tom najlepšom možnom zmysle. Už ste si to zapli, no nie?

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube, DMS Records

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu