DMS vzdelávajú svojich fanúšikov. Nauč sa ich texty. Teraz na to bude jedinečná príležitosť, pretože Separ, Dame a Smart sa rozhodli, že svoje tracky z nového albumu HUHU zverejnia na video platforme YouTube aj s textami. Jedná sa o krok, ktorý je známy zo zahraničia. 

Môžeme konštatovať, že je to prínosné. Fanúšikovia častokrát dobre nerozumejú, čo sa v songoch objavuje. Pričom, väčšinu im uchádzajú viaceré zaujímavé referencie, odkazy či rýmy. Teraz DMS vzdelávajú svojich fanúšikov. Nauč sa ich texty aj ty.

Všetky tracky aj s textami nájdeš na tomto odkaze.

Pre niekoho to je možno zbytočné, ale verte či nie, pre väčšinu je to naozajstným prínosom. Aj vám sa už totiž istotne niekoľkokrát stalo, že ste počúvali super song, ale nevedeli ste sa dopátrať k jednej alebo k dvom pasážam, ktorým ste nie úplne rozumeli.

⇒ Nový merch a album DMS si vieš objednať TU

To je teraz minulosťou. A v neposlednom rade si môžete vypočuť všetky skladby z nového albumu DMS, ktorý nesie názov HUHU. Čoskoro sa budeme tomuto CD venovať aj v našej rubrike Na prvé počutie, ktorá vyjde tento týždeň.

Ostatné: V exkluzívnom rozhovore sme vyspovedali producenta Jerry Leeho. Porozprával sa s nami o novom EP NEW LEVEL, o začiatkoch, ale aj o tom, s kým sa mu najlepšie spolupracuje. Toto si rozhodne nenechaj ujsť!

Photo credits: DMS HUHU

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu