Vychádzajúca česká trapstar Vercetti CG aka Trapcetti je späť! Čo si pre nás nachystal?

Vercetti CG, člen Central Gangu a zároveň labelu 100K vydáva novinku „TRAPSTAR“! Ide o prvý singel po minuloročnom albume SWITCHBLADES. Spolu s novým trackom si pripravil aj videoklip, ktorý nájdete na YouTube kanáli 100K. O hudbu sa postarali chalani z ECM SQUAD. Klip natočil Pepa Malinka a o skvelý edit sa postaral zombisux. Videoklip sa nesie v „stokovom“ no zároveň cool nádychu.

Real Talk s Lili

V ten istý deň vyšiel s Dominikom aka Vercettim zároveň zaujímavý a obsiahlý rozhovor. Real Talk je považovaný za jednu z najlepších ak nie najlepšiu youtubovú talk show v Česku. Vo videu sa dozviete veci ako napríklad vznik Central Gangu, historky z koncertov, prečo Cetti navštívil psychiatra alebo vnímanie rôznych vecí z pohľadu mladého rapera.

MMA zápas s YouTuberom

22.1.2022 sa objavil v mma zápase pod novovzniknutou organizáciou Clash of the Stars s českým youtuberom Datelom. Zápas síce prehral, ale obrovské pozitívum bolo prekopanie životného štýlu, ktorý nebol úplne optimálny.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Clash of the Stars (@clashofthestars)

V Real Talku Vercetti zároveň prezradil, že pracuje na spoločnom projekte s českým raperom Senseyom, s ktorým stihol nedávno vydať track „Nemám krídla“. Vypočujte si novinku i rozhovor a pokojne sa s nami podeľte o názor!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu