Boy Wonder tento rok vydal dlho očakávaný hudobný projekt Jeseň 2015. Ten sa nám veľmi rýchlo dostal pod kožu, pretože Wonderove texty majú prvotriednu hĺbku. Teraz si môžete pozrieť videoklip k songu „Lieky“, na ktorom sa objavuje aj ďalší slovenský rapper Martin Matys.

Boy Wonder a Martin Matys idú do hĺbky

Boy Wonder feat Martin Matys, to je kombinácia, ktorú fanúšikovia slovenského a českého rapu dozaista oceňujú. Skladbu „Lieky“ si ľudia obľúbili, pričom v nej zaznie veľmi veľa právd. Teraz sme sa dočkali vizuálu, ktorého autorom je Dmytro. Viac sa o ňom môžete dozvedieť na jeho profile. Celkovo, tvorba Boya Wondera a aj Martina Matysa v sebe skrýva odkaz a hĺbku. To sú prvky, ktoré sú v rape nesmierne cenné. A nemalo by sa na ne zabúdať.

Patrí sa dodať, že beat zaobstaral Jose Baierl, o mix a master sa postarali ľudia z Gaex @ Gargle & Expel studio. A čo grafika? Kate Bohemia, ak si zvedavý, klikaj sem. Tvorcovia píšu, že nový klip z albumu Jeseň 2015 je predzvesť trojnásobného krstu albumu, ktorý sa chystá v Prahe, v Brne a v Bratislave.

Toto vás bude zaujímať: Čo sa stane, keď sa objaví rapperská hviezda v seriáli z produkcie Marvel Studios? Pre lepší zážitok pripájame aj video a vyjadrenie režisérky. Klikajte na tento odkaz.

Viac rapového odkazu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/BoyWonderSK, Instagram/ Martin Matys

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu