Ako sa dá urobiť beat zo zvukov kávy? To je naozaj dobrá otázka. Teda, je to skôr otázka, na ktorú ani neviete, že potrebujete odpoveď. Našťastie, v tomto článku ju dostanete.

Ako sa dá urobiť beat zo zvukov kávy?

Producent Special Beatz a Popradská káva spojili sily. Jeden z TOP beatmakerov z územia Slovenska a Českej republiky vytvoril beat z Popradskej kávy Crema.

Celá idea aj prevedenie sú nesmierne originálne a kreatívne. Tvorcom dávame palec hore. Tu je video, v ktorom si môžete pozrieť a vypočuť, o čo sa v skutočnosti jedná.

Special Beatz nielen vytvára beat zo zvukov kávy, ale aj vysvetľuje celý proces. To celému videu dáva pridanú hodnotu, pretože ľudia vidia a počujú, ako beat v skutočnosti vzniká. Ak niekto nevedel, ako prebieha producentská práca, môže to byť prínosné aj z tohto ohľadu.

V tomto videu sa môžete započúvať do beatov zo zvukov Popradskej kávy Colombia. Nemusíme hádam ani písať, že aj v tomto prípade sa jedná o zaujímavý kúsok.

A do tretice. Tento raz Special Beatz pracoval so zvukmi Popradskej kávy Classico. Dokázal, zas a znova, že patrí medzi najšikovnejších ľudí vo svojom odvetví. A vy ste sa mohli presvedčiť o tom, že na poriadny beat sa dá využiť aj káva.

Viac rapového odkazu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Special Beatz IG, ilustračné foto káva

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu