To, že mladý raper Rio písanie textov vždy miloval nám dokázal aj na jeho nedávnom počine. Vtedy sme ti o freestyle tracku s videoklipom „Na Vesmír“ priniesli o Riovi aj bližšie informácie, v ktorých nehodláme prestávať ani teraz.

Mladý raper dnes totiž vydáva svoju ďalšiu záležitosť, ktorá si rozhodne zaslúži tvoju pozornosť. Od singlu „Na Vesmír“ vydal jeden lyric singel s názvom „Poď poď“ a medzitým na streamovacie služby vyšlo aj celé jeho EP Staré Časy, v ktorom išlo o 5 starších trackov.

A o čo ide pri dnešnom tracku menom „Uf“? Poďme spolu na to!

„Chcel som niečo iné ako všetci. Je to rockovo – rapový inštrumentál a nechcel som písať nič vážne. Je to v podstate singel pre zábavu, presne ako aj klip. Pri točení sa udialo veľa zaujímavých zážitkov, ktoré len tak tak a mali by dohru. Ale nakoniec sme všetko vyriešili ako dospelí ľudia a je to von. Verím, že to bude super aj naživo. Singel je pre ľudí, ktorí chcú vypnúť a odviazať sa. Nehľadaj význam, len proste počúvaj…“

 

Čo si pre nás Rio chystá ďalej?

„V Revúcej som odohral svoj prvý koncert, kde to vlastne na prvú dopadlo úplne super. Som spokojný. Najbližšie ma naživo môžte vidieť na Superfeste v Rimavskej Sobote, kde okrem mňa vystúpia napríklad Rene Rendy a Cico band, Sima a ďalší. V stredu spúšťam aj súťaž o 2 lísky na tento festival, čiže ak si niekto číta tento článok z RS – na mojom instagrame @simple.rio môže skúsiť šťastie.“

Rio nám zároveň prezradil aj to, že už pripravuje svoj ďalší track, ktorého sa snáď dočkáme už čoskoro. Názov pripravovanej skladby je „Rap jak víno“ a my sa určite máme na čo tešiť! A čo nám mladý raper odkazuje na záver?

„Uvidíme čo ďalej prinesie čas. Pokračujem ďalej. Užívajte leto. Pite s mierou. A na záver: neberte sa vážne!“

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu