Po zatiaľ jeho najúspešnejšom albume “Červená karta”, odkiaľ pochádzajú skladby ako “Femme Fatale ft. Majk Spirit” a “Daj mi chvíľu”, sa tento 27 ročný Bratislavčan hlási o slovo hneď dvojalbumom, ktorý si celý po hudobnej stránke zobral na starosť producent HOODINI. Tento hudobný mág zo Zvolena sa od roku 2009 už stretol s mnohými zvučnými menami na spolupráci, vďaka jeho širokému záberu. Títo dvaja talentovaní umelci sa začiatkom roka 2017 stretli v spoločných priestoroch štúdia OVERGROUNDart, kde vzájomnou spoluprácou dospeli k vidine spoločného albumu. Z 15tich mesiacov práce nakoniec vzišlo 26 plnohodnotných skladieb bez zbytočných “skitov” a rozmanitosť albumu podmienilo aj 15 hosťujúcich interpretov – SEPAR, KALI, DJ WICH, DAME, MAJSELF, SUPA, DELIK, CIGO, REFEW, TINA, RONIE, ANDES, ŠORTY, PUERTO a DJ MIKROMAN.
V týchto dňoch posielajú von druhý singel s názvom “Hudba a ja, na ktorom si “Deezyboi” a “Hudbíni” urobili miesto aj pre SEPARA a ŠORTYHO. Po vlnách západného hiphopu sa zviezli aj chalani z A-TEAM PRODUCTION, ktorí zbúchali vizuál k spomínanej skladbe.
Prvý singel z albumu MY išiel von už minulé leto. Chalani si spravili “Výlet” aj do príjemných letných rytmov.
Na oficiálnom YouTube kanáli OVERGROUND art chalani skrz 14 minútový snippet predstavujú svoj dvojalbum MY, ktorý je možné už teraz objednať na https://shop.rukahore.sk/adiss a čoskoro bude dostupný, na všetkých streamovacích službách.
TRACKLIST
disk1
01. AKO UBIEHAJÚ DNI 
02. MY + DAME
03. MÁME V PEECHE
04. CHEATDAY + ŠORTY
05. NA TOM ZÁLEŽÍ
06.   SVET JE TVOJ + ANDES
07. ČASU MÁLO + PUERTO
08. PEECHO + REFEW, SUPA, SEPAR & TINA 
09. NA ČO ČAKÁŠ + MAJSELF
10. ŽZEL
11. MÔŽEME + RONIE
12. VYPIŤ + DELIK
13. POSLEDNÝ KRÁT + DJ WICH
disk2
01. VÝLET
02. ALE TO SOM JA + DJ MIKROMAN
03.   MAMA
04. LÁMAČ SŔDC
05. HUDBA A JA + SEPAR & ŠORTY
06. HASL
07. PÁR KRÁT
08. O NEJ
09. DÁVAJ POZOR + CIGO
10. MA BEJBE + RONIE
11. DNES + KALI
12. ŽIADNE ZAJTRA
13. ROBÍM ČO MÁM RÁD

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu