O mladom raperovi, ktorý si hovorí Sugoi Kimono, si pravdepodobne počas posledných mesiacov počul. Myslím si to kvôli tomu, že čítaš článok na EškeRape. Ten, kto číta EškeRap sa o mladé talenty zaujíma, nie? Sugoi Kimono, jeden z najväčších priekopníkov hyperpopu na Slovensku sa po EP MTVNKKT pripomína novou skladbou, sekunduje mu Pridenyyy.

Skladba nesie názov MTVNKKT2, čiže podobne, ako Sugoiov projekt. To si si všimol, tú podobu, že? Skladbu nájdeš na streamovacích službách, alebo na koncertoch. Napríklad my sme ju počuli v sobotu. Aj ty si ju mohol počuť, ak by si prišiel na krst albumu Strašidelný Dom, o ktorej sme ťa pravidelne informovali. „Pridenyyy mi písal, že cení sound na EP MTVNKKT, tak som spravil niečo hard v rovnakom štýle,“ povedal nám Sugoi Kimono. „Ľudia si to idú, je to fresh,“ dodal mladý interpret.

Pridenyyy, mimochodom, ohlasuje prvú skladbu z jeho pripravovaného projektu. Skladba vychádza s videoklipom už tento štvrtok, o hudobnú stránku sa postaral BigSip. O mix a master sa postral Dooshi. Pridenyyy skladbu ohlásil fotkou v plavkách v bazéne, ktorú chceš vidieť. Tu je link.

Pre viac článkov o tvojich obľúbených interpretoch klikaj sem. Taktiež nezabudni sledovať ani naše sociálne siete (Generácia Rapu / EškeRap).

Credits: Sugoi Kimono IG

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu