Zaujímavé prepojenie rapu a popu: Majself spojil sily s Desmodom. Toto je výsledok

0

V uplynulých rokoch sme boli svedkami rôznych spoluprác, o ktorých by sme si nikdy ani len neboli mysleli, že by mohli vzniknúť. Prelínanie žánrov a štýlov sa ale uchytilo, preto sa ho interpreti neboja tak ako kedysi. Jedným z aktuálnych dôkazov je kooperácia slovenského rappera Majselfa s jednou z najviac úspešných slovenských kapiel v ére samostatnosti s Desmodom. Áno, vidíte dobre, Majself skutočne nahral track s Desmodom, tak sa na to rovno poďme pozrieť.

Skladba je von už niekoľko dní a jej hlavnou podstatou je fakt, že je vytvorená pre film s názvom GUMP, ktorý je o psovi, ktorý doslova naužil ľudí žiť. Film je to dozaista zaujímavý, pričom nemenej pútavý je aj tento track, na ktorom sa stretáva Majself spolu s Desmodom. Prelínanie štýlov je, ako sme už spomenuli vyššie, veľmi populárnym prvkom súčasnej hudby a myslíme, že je to vo viacerých ohľadoch prínosné, pretože priaznivci popu či rapu môžu takýmto spôsobom zistiť, čo skrýva druhý žáner a zistiť, že ich baví. Skrátka, rozhodne to nie je na škodu. A kvitujeme ako Desmod, tak aj Majselfa, pretože ukázali, že sa neboja ísť aj do nie úplne zaužívaných záležitostí.

Majself na svojom profile na sociálnej sieti Instagram napísal, že na videoklip sa čakalo sedem mesiacov, ale napokon vyšiel v správny čas, pretože film Gump práve prichádza do kín. Taktiež dodal, že je rád, že mohol byť súčasťou tohto projektu. Majself taktiež ľuďom odkázal, že ak ich skladba baví, môžu videoklip posunúť medzi ďalších a odporučil, aby navštívili kino a pozreli si tento film, pretože je to silná snímka.  “Na začiatku šťastia je nádej, príbeh o výnimočnej psej láske a odvahe. Gump, pes ktorý naučil ľudí žiť.” Premiéra tohto filmu prebehne na Slovensku 22. júla 2021. Môžeme konštatovať, že táto spolupráca sa ukazuje byť ako úspešná, pričom skladba samotná v sebe nesie naozaj pekný odkaz.

Foto: Majself, profil na Instagrame Majself

 

Komentovať

Please enter your comment!
Please enter your name here