O novom albume jazdca Dogma Family sme ti písali už niekoľkokrát. Fobia Kid vydal jeho nový album, ktorý nesie názov Strašidelný Dom. Projekt obsahuje trinásť skladieb a okrem Fobia Kida na projekte nebudeš počuť žiaden feat.

„Nechce sa mi ho nejako obkecávať som to proste JA.“

„Sralo ma všetko a všetci. Keďže môj život poslednú dobu pripomínal Béčkový horor, nemal som chuť ho zdieľať so svetom,“ napísal na svoju instagramovú story ešte začiatkom marca. „Ale nahral som o tom album,“ dodal raper z Oravy.

Fobia Kid album teasoval pred niekoľkými dňami, keď vydal prvý videoklip ku skladbe Dr. Jekyll vs Mr. Hyde. O nej sa dočítaš na tomto odkaze. Niekoľko hodín pred dropom ešte vydal jednoduché video s lyrics, a to ku skladbe Horoskopy.

Nový album ocenili aj kolegovia zo scény. Samozrejmosťou sú kolegovia z labelu, no aj mená ako Gleb, Konex, či Sergei Barracuda. „Weird AF všechno na tom projektu. Ale má to formu,“ napísal v storke na Instagrame. Album si môžeš objednať na tomto odkaze. Widget v podobe miniatúry strašidelného domu už bohužial nezískaš, no aspoň dostaneš svoj fyzický nosič rovno s podpisom.

Pre viac článkov o tvojich obľúbených interpretoch klikaj sem. Nezabudni ani kontrolovať naše sociálne siete.

Credits: Fobia Kid IG

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu