Selfmade. Čo to vlastne znamená? Niekomu okamžite napadne album slovenského rapera Dameho, na ktorom je aj rovnomenná pesnička. Správne. Ale aby ste vedeli, o čom idete čítať – selfmade znamená, že sa vypracovali sami, doslova – „urobení sami sebou“. Samozrejme, bez nijakých pikantných dvojzmyslov.

Dva týždne dozadu český nezmar Yzomandias a slovenská megastar Separ vydali spoločný track s názvom SELFMADE. K dnešnému dňu na skladbu kliklo viac ako 805 tisíc ľudí a očakáva sa, že číslo čoskoro presiahne milión.

Produkčne sa o skladbu postaral Abe Beats. Ak máte radi tieto dve mená, tak skladbu si rozhodne môžete stiahnuť a počúvať pravidelne. Je naozaj dobrá a dozvedáme sa časť obrazu toho, ako sa „Yzo“, ktorý si nie tak dávno hovoril Logic a Separ dostávali z nuly na vrchol.

A aby sme boli objektívní, obaja chalani skutočne SELFMADE sú. Kto sleduje ich cestu, potvrdí, že si prešli už všeličím a nemali to jednoduché. Obaja sa totiž či už výzorom alebo textami vymykajú konzervatívnej typológii obyvateľstva na Slovensku a v Českej republike.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu