Keď počuješ banger, je to samo o sebe super. Keď ale vytvoríš mix bangrov, má to úplne inú príchuť. V tomto článku si budeš môcť vychutnať kombináciu dvoch songov, ktoré hýbu (nielen) britským rapom. Máte radi UK drill? Ak nie, tak je veľká šanca, že si tento podžáner čoskoro obľúbite.

Mix bangrov, ktorý musíš počuť

Čerstvou novinkou z britského rapu je song „Doja“ od interpreta menom Central Cee. Objavuje sa tam bar, ktorý doslova hýbe internetom. „How can I be homophobic? My bi.ch is gay.“ CC si týmto získal obrovskú pozornosť. V preklade sa jedná o: „Ako by som mohol byť homofób, keď moja štet.a je gay.“ Je to tak odveci, až je to trefné. Pričom netreba zabúdať na to, že sa jedná o skutočne virálnu záležitosť.

„Doja“ je banger, pričom, používateľ TikToku hardavent zverejnil mix, ktorom tento song skombinoval s ďalšou bombou z UK drillu. Konkrétne so songom „Je M’appelle“ od rappera menom Benz. Tam zas môžeme počuť kombináciu francúžstiny s angličtinou, ktorá je skombinovaná v súčasnom poňatí britského rapu. Inak, ak by niekto nevedel, fráza „Je M’appelle“  znamená v preklade „Ja sa volám“.

@hardavent Les 2 bangers UK du moment me faites pas jurer 👀 @CentralCee #pourtoi #dj #fypシ #djs #centralcee #jemappelle #tiktok ♬ son original – Hardavent

Tak čo hovoríte na toto kombo? Za nás je to niečo, o čom sme ani nevedeli, že to potrebujeme počuť.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: TikTok video, Koláž Rap G

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu