Vieš kto je PSHOW? Chalan, ktorý hodnotí slovenské rap songs získava popularitu

0

Viete kto je PSHOW? Ak áno, tak predstavovanie je zbytočné, ale aj keď naberá na popularite, ešte ho nepozná toľko ľudí, koľko by malo. Teda, v našich končinách. Každopádne, jedná sa o chlapíka, ktorý medzi iným hodnotí slovenské a české rapové skladby. Textu síce nerozumie, ale o to zaujímavejšie sa ku konkrétnym trackom vyjadruje.

Áno, nevie po slovensky a ani po česky, ale hodnotí flow, hodnotí hudbu, to ako vystupujú rapperi a aj skladbu ako celkový produkt. Je to skutočne veľmi zaujímavé pozeranie, už len z toho dôvodou, že si uvedomíte, ako slovenskú či českú rapovú tvorbu hodnotia ľudia zo zahraničia. Tento druh videí naberá na popularite a spolu s ním aj samotný PSHOW. Preto sme sa rozhodli, že mu urobíme shoutout, pretože v momentoch sú jeho hodnotenia skutočne výborné. A niekedy jednoducho pobavia a to sa zíde tiež.

Napríklad, vyššie je piložené video, v ktorom hodnotí legendárnu skladbu k festivalu HIP HOP ŽIJE, ktorá má približne 11 minút a predstaví sa v nej takmer každé meno, ktoré niečo v tom čase v slovenskom a v českom rape niečo znamenalo. Reakcie, ktoré PSHOW predvedie vás možno prekvapia, potešia, možno nahnevajú. Každopádne, hudba je založená na emócii a toto je emócií plné. Navyše, ak vás tento koncept zaujme, chalan má na svojom kanáli na YouTube ďaleko viac trackov z našich končín, ktorými sa zaoberá.

Foto: PSHOW, YouTube

 

Komentovať

Please enter your comment!
Please enter your name here